Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tartjátok őrültnek a...

Miért tartjátok őrültnek a tüzijátékozókat/petárdázókat?

Figyelt kérdés

Miért ítélitek el a használókat? (én is köztük vagyok, azért kérdezem)

Miért van vele valaki úgy, hogy "tiltsuk be mert hülyeség" , meg "mind hülye aki használja" meg ilyenek. Az állatvédős témát ismerem, az egy teljesen más dolog, de túlzásba viszik azt is. De miért?

AKINEK NEM INGE NE VEGYE MAGÁRA!!!!

Meg ha kérhetem, akkor épkézláb válaszokat adjatok és ne olyat, hogy "mert barmok oszt kész" PLS!!



2015. ápr. 10. 10:46
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%
Látom komolyan várod. Azt is becsszóra elhiszem neked, hogy kutyatartó vagy és még sosem éjszakáztál egy kutyát nyugtatgatva, aki fülét farkát behúzva remeg a sarokban, csak mert a magadfajta hülyegyereknek szórakozni van kedve.
2015. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Na látod barátom. Ennyit rólatok. Te sem tudtál egy értelmes indokot sem mondani mint állatvédő. És akkor ezután még legyen pofátok azt mondani, hogy nem túlzás. Igenis kutyás vagyok, és képzeld, nyugton marad, mert beengedem a házba. Ez a baj a nagy állatvádőkkel, hogy csak eddig jut el az agyatok, hogy "magadfajta hülyegyereknek szórakozni támad kedve", az, hogy a gazdi is tud tenni valamit az neeem, hogy is gondolhatok ilyet. Tényleg mi vagyunk az egyetlen hibásak, valóban, mert szilveszterkor szabad tüzijátékozni. Tényleg vártam volna az indokaidat, akármilyen hihetetlen minden választ pozitívan értékeltem, a tiedet is, kíváncsi voltam az érvelésedre. Nade igen...megint bebizonyítottátok, hogy a pattogáson meg a hisztin kívül semmihez sem értettek! Egy másik kérdésnél fel is hoztam ezt, hogy mikor elütnek egy állatot a nagy állatvédők akkor is csak vergődnek, hogy a sofőrnek jobban kellett volna fogyelni. Ha meg valaki azt mondja, hogy esetleg vadháló, az ismeretlen fogalom. Ennyit erről...gratulálok!
2015. ápr. 11. 10:48
 13/34 PyroMágus ***** válasza:
74%
Valószínű nem bánsz vele eléggé jól.
2015. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Az állatok sem egyformák. A családunknak hosszú ideje vannak macskái, mind utálta a vizet, kivéve egy aki hetente fürdött velünk. A kutyánk rettegett a durrogástól(tűzijáték, petárda, akármi), a szomszédé nem. Pedig méterek választották el őket(kivéve szilveszterkor amikor beengedtük a miénket, hogy az valamelyikünk ágya alatt aludjon)
2015. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
53%

"nyugton marad, mert beengedem a házba"


Gondolom a falai meg hangszigeteltek, és nem egy mindenen parázós befogadott kóbor kutya.

2015. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Igen biztos azok, mert a kutya nem fél idebent. Ez kicsit már nekem nevetséges, ne is haragudj.

Ha hülyének nézel csak nyugodtan, én tudok bánni a kutyámmal, legalábbis nagyon úgy néz ki! Amúgy meg a nagyon nagyon félős kutyáknak van nyugtató is a világon. Dec. 31-én elviszed az orvoshoz, beadja, vagy a kezedbenyomja a tablettát, és szépen beadod, és a kutya alszik. Nem kell nyugtatni. Direkt ilyenkorra való.

2015. ápr. 11. 21:09
 17/34 PyroMágus ***** válasza:
68%
:D
2015. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%

"Dec. 31-én elviszed az orvoshoz, beadja, vagy a kezedbenyomja a tablettát, és szépen beadod, és a kutya alszik. "


Miért a kutyát kell nyugtatni, mert a magadfajták szórakozni akarnak? Nekem az magas, hogy te követelsz érveket, miközben te akarsz valamit csinálni, aminek semmi értelme nincs a világon, de mások viseljék el neked.

2015. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Ez egy hobbi. Évi egy napot kibír mindenki. Ha a te hobbidat akarnák betiltani...na azt megnézném. Ez a baj az ilyenekkel, mint te is, hogy mindig ezt csináljátok, hogy mi kussoljunk, meg fejezzük be, de a kedves gazdi nehogy már tegyen valamit, ááá nem, az nem lehet. Majd a tüzijátékozók. Fogjuk azokra az egészet, úgy szuper lesz! Az a baj, hogy egy felelősségteljes gazdi tudja, hogy szilveszterkor ez van, és megelőzi, nem pedig ki van akadva, hogy fél a kutya. 1 nap van egy évben, egyesek azt is elennék. Németországba a egész évben lehet petárdázni, jaa és nem ilyen kis szarokkal mint itt. Ott mi lenne fejbelőnéd magad vagy mi? :D
2015. ápr. 11. 22:13
 20/34 A kérdező kommentje:

"Nekem az magas, hogy te követelsz érveket, miközben te akarsz valamit csinálni, aminek semmi értelme nincs a világon, de mások viseljék el neked."


Nekem meg az magas, hogy mi ezzel a bajod. Tudtommal a te kutyád, és a te felelősséged. Nem az én érdekem megtenni ezt érte, és befejezni a tüzijátékozást sem érdekem. Neked kell tenni érte. Ennyire egyszerű. Végülis egyszerűbb azt mondani, hogy a másik változzon meg mi?

2015. ápr. 11. 22:27
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!