Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tartjátok őrültnek a...

Miért tartjátok őrültnek a tüzijátékozókat/petárdázókat?

Figyelt kérdés

Miért ítélitek el a használókat? (én is köztük vagyok, azért kérdezem)

Miért van vele valaki úgy, hogy "tiltsuk be mert hülyeség" , meg "mind hülye aki használja" meg ilyenek. Az állatvédős témát ismerem, az egy teljesen más dolog, de túlzásba viszik azt is. De miért?

AKINEK NEM INGE NE VEGYE MAGÁRA!!!!

Meg ha kérhetem, akkor épkézláb válaszokat adjatok és ne olyat, hogy "mert barmok oszt kész" PLS!!



2015. ápr. 10. 10:46
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
93%

Mert osztálytársaméknak kishíján felgyújtották vele a házát, mert majdnem megölték vele a macskánkat, mert a kutyám szabályos sokkot kap a durrogástól, ezért én sem tudom élvezni a Szilvesztert, mert valaki hajnali 4-kor már szeretne aludni, és nem tud a folyamatos durrogástól és villódzástól, és mert reggel, ha bekapcsolja a híradót egy normális gondolkodású (értsd.: nem szadista) ember, akkor nem a petárda által leszedett kezűek listáját akarja látni/hallani.

Ezért.

A tűzijátékkal nincs bajom, mert tök szép :D

A petárdázásnak meg mégis mi értelme van? Nem bántásból, de én még nem találtam meg ezt a bizonyos értelmet.

2015. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
49%

"Az állatvédős témát ismerem, az egy teljesen más dolog, de túlzásba viszik azt is"


Szerinted. Szerintem meg egy teljesen megfelelő indok a petárdák korlátozására.

2015. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Akkor indokold...

Megfeleő indok LENNE ha képesek lennének megoldani az annál nagyobb gondokat is. Jaa és én is állatbarát vagyok, kutyám is van, mégis nyugton van. Ha annyira jó érveik vannak akkor írd le őket nyugodtan! Elolvasom ne aggódj, csak én eddig nem hallottam egy 3pkézláb indokot tőkük.

2015. ápr. 10. 13:31
 4/34 A kérdező kommentje:
Épkézláb*
2015. ápr. 10. 13:40
 5/34 anonim ***** válasza:
Engem pl idegesít a durrogás, hetente egy párat ki lehet bírni, de nagyon nem örülnék ha mindenki ezt csinálná
2015. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 PyroMágus ***** válasza:
79%
Az első válaszon elég jót mosolyogtam , elég prímitiv indokokat hozott fel, amugy a kérdezővel tudok egyetérteni az állatvédelem túl van spilázva.(boldog kutya tartó vagyok)
2015. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Hát na.. pyromágus azt gondolom, hogy neked nincs vele bajod xD Hogy őszinte legyek, nekem #1 válasza is jó volt, #5 szintén válaszolt a kérdésre.

Akire most kíváncsi vagyok, a második válaszoló érvei! Szeretnék már hallani (olvasni) pár értelmes érvet az állatvédőktől is. Tényleg kíváncsi vagyok,nem nagyon láttam eddig túlságogan jó, avagy nem támadható érveket tőlük. Volt, hogy már jöttek mindennel,,csak a földigilisztát nem pusztítottuk már el a tüzijátékkal, minden állat attól retteg. Mikor meg valaki megkérdezi, hogy miért arra nem tudnak választ adni (tisztelet a kivételnek). Nekem is van 4 kutya, és tüzijátékozok. 4-ből 3 fél tőle. Úgy gondolom joggal mondhatom, hogy ha én 3 kutyával tudok mit kezdeni, akkor más is!

Persze vannak más indokok is azért kérdem :)

Meg persze várok még válaszokat, kinek mi nem tetszik a dologban?

2015. ápr. 10. 17:26
 8/34 anonim válasza:
78%
Nekem nincs bajom vele. :) Szeretem.
2015. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
72%
#8-as vagyok. Rájöttem, hogy a válaszomnem helyes. XDSzerintem nem őrültek.. Akik ezt mondják félnek a petárdáktól. (az állatvédők nem biztos. :D)
2015. ápr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Az állatvédő nem félnek ténnyleg :D De mindig pattognak, azért is írtam a #2-nek, hogy kíváncsian várom az érveit XD De komolyan kíváncsi vagyok :) És szerintem sem őrült aki petárdázik. Csak van aki..
2015. ápr. 10. 20:13
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!