Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tartjátok őrültnek a...

Miért tartjátok őrültnek a tüzijátékozókat/petárdázókat?

Figyelt kérdés

Miért ítélitek el a használókat? (én is köztük vagyok, azért kérdezem)

Miért van vele valaki úgy, hogy "tiltsuk be mert hülyeség" , meg "mind hülye aki használja" meg ilyenek. Az állatvédős témát ismerem, az egy teljesen más dolog, de túlzásba viszik azt is. De miért?

AKINEK NEM INGE NE VEGYE MAGÁRA!!!!

Meg ha kérhetem, akkor épkézláb válaszokat adjatok és ne olyat, hogy "mert barmok oszt kész" PLS!!



2015. ápr. 10. 10:46
1 2 3 4
 31/34 PyroMágus ***** válasza:
100%

Nem parasztság...egy kicsit sem.

A kutya ugatás vagy a cigizés nem parasztság?

2015. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
De az, mint ahogy a részegek meg a szemetesek is azok.. de én akkor már sajnálom a kutyákat. Szilveszterkor amelyik fél ott a gazdának us van benne szerepe, de érted...máskor már sajnálom szegényt. Nagyon 4itkán lövök így nyáron meg akármikor, és akkor is elmegyek a város mellé, külterületre és ott lövöm el. Igyekszem nem a frászt hozni senkire.
2015. ápr. 13. 16:00
 33/34 anonim ***** válasza:
Sürün lakott területen elég idegesítő mivel megzavarja a nyugalmat... Őszintén mikor gyerek voltam sokat petárdáztam meg pirománkodtam de annak meg volt a helye és az ideje (pl mivel vidéki vagyok kimentünk a tóras és a befagyott tó felszinén szórakoztunk). Most van két kölök a közeli szomszédságban de már nagyon kezdenek az agyamra menni a durogtatással (Néha elképzelem ahogy szalmán megégetem és forró szurokban oltom el őket). A megoldás valami olyasmi lenne hogyha engedélyeznék akkor kijelölnének egy sik lakot területől kb 5km re lévő területet ahol lehetne pirománkodni bárkinek és ott a háziálllatokat sem zavarná így befognák a buzgó kis állatvédők meg a zsörtölődő tüzrevaló szomszédok is. Ja meg pár embert biztos elretentene egy életre a pirománkodástól ha egy ilyen helyen látná ahogy a havarja karja lerobban vagy esetleg más testrésze.
2015. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Nekem is van kutyám.

Beengedjük ilyenkor, bent egész jól elvan. Így ha bulit tartok, fél óránként lemegyek oda, ahova a kutya bejöhet, ellenőrzöm, van-e vize, akar-e pisilni stb. Élvezetes. Én nem állítom, hogy minden petárdázó idióta. Szerintem a petárdákkal ki kell menni olyan helyre, ahol senkit se zavar. Nálunk van olyan rész, ahol nem lakik senki. Ha valakinek a településén ilyen nincs, akkor dobálja a saját kocsifeljáróján, saját kertjébe hívja át a szomszédait. Azzal nincs bajom. De pl. egyik barátnőmnek ráolvadt a kezére a kabátja, égési sérülést szenvedett a teljes bal karján 13 évesen. És oké, nem mindenki dobja be az emberek közé, de most honnan lehet tudni, hogy ki az, aki be fogja, és ki az, aki nem?


Utcára nem kéne kivinni, pláne forgalmas helyen nem. Ahol óránként jön egy autó az utcában ott még elmegy, de forgalmas köztereken mért kell?

2015. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!