Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tartjátok őrültnek a...

Miért tartjátok őrültnek a tüzijátékozókat/petárdázókat?

Figyelt kérdés

Miért ítélitek el a használókat? (én is köztük vagyok, azért kérdezem)

Miért van vele valaki úgy, hogy "tiltsuk be mert hülyeség" , meg "mind hülye aki használja" meg ilyenek. Az állatvédős témát ismerem, az egy teljesen más dolog, de túlzásba viszik azt is. De miért?

AKINEK NEM INGE NE VEGYE MAGÁRA!!!!

Meg ha kérhetem, akkor épkézláb válaszokat adjatok és ne olyat, hogy "mert barmok oszt kész" PLS!!



2015. ápr. 10. 10:46
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

"Ha a te hobbidat akarnák betiltani...na azt megnézném. "


Az én hobbim nem jár zajjal.

2015. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Isstenem szeretem az ilyeneket xD szemellenzővel jártok. Mert nem mindennapi hobbi már tiltsák be mi? Az úgy nagyon fassza...
2015. ápr. 12. 12:02
 23/34 anonim ***** válasza:
47%
Nekem pl a lövészet a hobbim, de nem fogok a város közepén lövöldözni
2015. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Nem is arról van szó, persze, mindent csak ésszel szabad. Mint te is a lövészetet. De ha szilveszterkor szabad lőni akkor ne az legyen már, hogy mi vagyunk a hülyék.
2015. ápr. 12. 13:18
 25/34 anonim ***** válasza:
0%

"De ha szilveszterkor szabad lőni akkor ne az legyen már, hogy mi vagyunk a hülyék."


Miért ne? Attól, hogy valami szabad, attól még simán tarthatom hülyének, aki csinálja. Fáj? A kutyák míg mindig szarabbul érzik magukat a durrogástól.

2015. ápr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
76%
Szilveszterkor annyira nem izgat, azt hittem egész évre ki akarod terjeszteni. Egyébként bármit csinálsz mindig lesz valaki aki az ellenkezőjét akarja
2015. ápr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Nem nem fáj. Áz hogy te hülyének tartassz az egy dolog. Nyugodj meg én is téged. Ha nem vagy képes felfogni, hogy nem csak rajtunk tüzijátékozókon áll a vásár, hanem minden egyes gazdin is, ákkor nyugodtam sírjál, hogy fél a kutyád. A kutya mindenki saját érdeke. Én el tudom érni, hogy az enyém nyugton legyen, ha te nem vagy képes felfogni, hogy a tiedért neked kell tenni, akkor majd idegroncs lesz szegény kutya. Csak azt sajnálom, hogy ilyen hülye a gazdája, hogy ezt hagyja. Én lőni fogok szilveszterkor, ha a magadfajta birka a szívrohamot kapja el akkor is. Csak állatbarát vagyok és igyekszek minél kevesebb kutyát megőríteni. Vagy hogy kimegyek miatta a városból is, és lövök a határba. Áhh de nagy kár, hogy ílyen jó szívem van, már pár ilyenre mint te az agybajt hoztam volna. Egyedül a kutyádat sajnálom...
2015. ápr. 12. 13:52
 28/34 A kérdező kommentje:
#26 neem. Nekem is van kutyám nem érdekem, hogy megbolonduljon sz3gény. Csak szilveszter. Teljesen egyetértek veled.
2015. ápr. 12. 13:53
 29/34 PyroMágus ***** válasza:
52%
egész évben lehet csak ugy mondom...
2015. ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Lehet de az már parasztság. Szilveszterkor szokás, ha egész évben nyomja valaki az már tényleg köcsögség. Fél a kutya meg Stb. Ott már az a hibás aki lövi!! :)
2015. ápr. 12. 20:11
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!