Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol kapható? (40ml-s paprikasp...

Hol kapható? (40ml-s paprikaspray bolt kerestetik)

Figyelt kérdés
Hol van Budapesten olyan bolt, ahol engedély nélkül kapható legális tehát 40ml es paprikaspray, lehetőleg nagy 2-4m hatótávolságú? Üzlet címet légyszi írjatok! Ma el akarok menni, netről meg jó esetben 1 hét alatt jön meg. Írjátok le az utcát stb, hogy megnézhessem google mapsen. Köszi!

2015. ápr. 10. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez mitől közlekedés?


Persze annak aki a keresőt se tudja használni mindegy.


Ni csak, mit adott ki első találatként a gugli:

[link]

2015. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez egy közlekedésbiztonsági eszköz...
2015. ápr. 10. 15:44
 3/7 A kérdező kommentje:
És ahogy mondtam nem akarok netről rendelni mert hosszú a kiszállítási idő. Olvass már végig....
2015. ápr. 10. 15:45
 4/7 kata kata válasza:
2015. ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, a paprika szprének semmi köze a közlekedéshez!

Érdekes, hogy nekem 30 év és 1,5 M km után se kellett még "megvédeni" magamat.

Támadni már láttam gáz szpével, amikor az elmeroggyant sértődött autós befújt a másik ablakán...


Ezek a szarok pedig sokszor veszélyesebbek a használójukra, mint a támadóra, főként ha szabad téren szembe szélnél nyomkodod.

Az 5 méterwes hatótáv is egy vicc, ha valaki 5 méterre van tőled, az nem tud megtámadni, aki megtámad, az meg karnyújtásnyira van.

2015. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"És ahogy mondtam nem akarok netről rendelni mert hosszú a kiszállítási idő. Olvass már végig...."


Pont leszarom, nálad is működik a google. Mellesleg bármelyik szutyok plázába bemész, találsz legalább egy olyan boltot, ahol vehetsz ilyen cuccot.


Igazából azt is remélem, hogy valaki feldugja a seggedbe!

:D

2015. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem erdei állatok ellen kellene, hogy nyugodtan sétálhassak az erdőben. A nyáron Horvát erdőkben fogok járkálni, ahol lehet medve is. a hangriasztó meg idegesítő...
2015. ápr. 10. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!