Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jelentkeznek ilyen...

Miért jelentkeznek ilyen sokan a gépészmérnök képzésre?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 10. 22:31
 1/7 anonim válasza:
A médiában azt hallani/olvasni mindenhol hogy mérnöknek éri meg menni, mert könnyű munkát találni és jó a fizetés. Ezért nőtt meg az elmúlt pár évben a mérnökhallgatók száma.
2015. ápr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. ápr. 11. 10:37
 3/7 anonim válasza:
Nem a média a lényeg, tényleg igen erősen hiányszakma.
2015. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha én még jövőre mennék gépész képzésre akkor lenne állásom ha elvégezném, vagy már telítve lenne 5-6 év múlva a piac gépészmérnökökkel?
2015. ápr. 11. 18:55
 5/7 anonim válasza:
Bőven. Rengetegen kiesnek. Ha gépészmérnöknek mész, készülj rá, hogy a tanulás és az iskolával foglalkozás lesz a fő programod. Nem néha leülsz tanulni, hanem néha felállsz kávét főzni. Valahol elhívatottság is kell, hogy meg tudd csinálni. De én elképesztően szeretem. Gépésznek tanulni és lenni büszke dolog!
2015. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt,hogy rengetegen kiesnek azt úgy érted, hogy sokan nyugdíjba mennek, vagy az egyetemről esnek ki sokan?
2015. máj. 3. 20:30
 7/7 anonim válasza:
Az egyetemről.
2015. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!