Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, ha egy 15...

Szerintetek baj, ha egy 15 éves lánynak még nincs fiúja? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 18:43
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Nem baj. Nem akkor kell fiúzni, amikor ennyi vagy annyi idős az ember lánya, hanem akkor, amikor úgy érzi, hogy valamiért itt van az ideje. Nem kortól függ tehát, hanem bizonyos érzelmi igények kialakulásától.

Aki azért fiúzik, mert "ennyi idősen már kell" vagy mert "az osztályban más mindenki", vagy mert "egyszer el kell veszíteni", és hasonló okok miatt, azokat igencsak sajnálom, és lenézem.

2015. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Végre valaki nem azt írja, hogy "ennyi idősen menj inkább babázni, meg tanulni", mert már a falra mászok tőle
2015. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Éppen ezt is mondhattam volna, csakhogy én még emlékszem arra, hogy én is voltam 15 éves. :-DD


Én inkább azon csodálkozom, hogy akik ilyen lenézően tudnak másokhoz szólni, azok hogy tudták elfelejteni, hogy nekik, a társaiknak, milyen problémáik voltak abban az időben?

Mellesleg akár tetszik, akár nem, a 15 éveseknek már nem a babázáson jár az eszük. Azoknak se azon járt, akik most babázni küldik a 15 éveseket.

Csak ugye jól esik belerúgni valakibe.

Ráadásul éppen olyanba, aki tanácsot, vagy éppen segítséget kér.

Szerintem ez egy nagyon gerinctelen dolog.

2015. ápr. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) ja...és a 15 évesek (mint én) nem babáznak ;) azt már rég kinőttem.
2015. ápr. 12. 08:21
 5/5 A kérdező kommentje:
*kinőttük
2015. ápr. 12. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!