Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek az milyen, hogy...

Szerintetek az milyen, hogy egy 21 éves lánynak a szülein kívül nincs senkije? (többi lent)

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, nem nézek ki rosszul, átlagosnak tartom magam. Jól alkalmazkodó vagyok, közvetlen és barátságos, még sincs egyetlen személy sem akivel sulin kívül vagy hétvégén találkozhatnék. Eléggé kiégett településen lakom, a fiatalok mind drogoznak vagy alkoholizálnak. Nem akartam belekeveredni ilyesmibe így nem alakult ki otthon senkivel barátság. A középiskolában volt egy barátnőm, de érettségi után Bp-re költöztek a barátjával és egyetemre járnak már lassan 2 éve. Egy évben kb kétszer- háromszor tudunk találkozni. Én is jelentkeztem 2011- ben egyetemre, de betegség miatt nem kezdhettem el. Most szakmát tanulok, ott beszélgetek az oszt. társaimmal, de suli után mindenki megy a maga útjára. Én is haza megyek, de csak a magány vár. Eddig egyetlen barátom volt, 1 éve szakítottunk, ő jelentett nekem mindent a vigaszt és örömet. Jó volt az érzés, hogy neki fontos vagyok. Amióta ő nincs velem, nem maradt senkim csak a szüleim. Nem tudom túl tenni magam a szakításon, főleg így, hogy még társaságom sincs akikkel néha kimozdulhatnék és ismerkedhetnék másokkal. Próbáltam hívni régi ismerőseket, de mindig azt mondták "elfoglaltak", a suliban is kezdeményezek, de mindig más dolguk van és csak halogatjuk a találkozást. Már belefáradtam ebbe, hogy én megyek utánuk. Félek attól, hogy örökre egyedül maradok és a szerelem sem talál már rám többé. Úgy érzem nem bírom ezt már sokáig. Szerintetek mit lehetne tennem, hogy jobb legyen? Az ember társas lény és én olyan kiüresedve érzem magam. Esélyem sincs az ismerkedésre, de a magánnyal nem tudok megtanulni együtt élni.

2013. ápr. 11. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
költözz te is pestre
2013. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Akkor barátkozz itt. Biztosan vannak itt olyan emberek akik szivesen szorakoztatnának Téged és még a barátaid is lennének.

Hidd el vannak nálad is roszab helyzetben lévök.

Lány ismerösöm nek meghaltak a szülei 17 éves kora óta egyedül él egy hatalmas házban... egyedül, mert nem tud bizni az emberekben.

2013. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy merre laksz?

Elég hasonló a sztorink.

2013. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2! igaza van,
2013. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Majdnem pontosan ilyen vagyok én is, férfiben. Csak a szüleim vannak. Van néhány régi osztálytársam, de egyikőjükkel sem olyan a viszonyom, hogy elmenjek velük valamerre. Mindnek kapcsolata, barátai vannak. Azon gondolkodtam a napokban, hogy a telefonom hosszú napokig/hetekig nem használom rendeltetésszerűen telefonálásra, annyira nincs kit hívnom. Megkérdezném merre laksz, de már más megtette. Meg az élet olyan, hogy a hozzánk hasonló embereket jó messze sodorja egymástól, nehogy véletlen összetalálkozzanak. 22/F
2013. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen, szerencsére még a szüleim élnek, ők a legfontosabbak nekem.

Nógrád megyében lakom.

2013. ápr. 11. 21:15
 7/15 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Bács-Kiskun megye. Nem megmondtam, hogy tiszta kib@szäs az élet? :( Idén még nem találtam itt olyan embert aki 100km-nél közelebb lakott volna. Ha meg igen, 2 busz van egész nap, meg legalább 3 átszállás.
2013. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7, én is Bács-Kiskun, kicsi a világ! De szintúgy férfi.
2013. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben jártam. Aztán jött a nagy szerelem, na jó, kerestem is, igaz már jóval 30 felett. Most boldog anyuka vagyok.

Nagyon nehéz, de próbálj változtatni. Járj társaságba. Itt is ismerkedhetsz, vagy más honlapon, csak legyél óvatos, sokan visszaélnek a naív lányokkal. Ne add ki először teljesen magadat!

2013. ápr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

átlagos. csak legalább ő ezt most még látja. a legtöbb embernek nincs senkije, csak emberpótlékok, aki kelvonják a fiygelmet a magányról.


a legtöbb nemérekrá stb csak kamuszöveg, azért nem keresenk emrt jól alkalmazkodó vagy(ami mellesleg enm is igaz), nincs benned semmi érdekes. ahhoz hogy társaságod legyen, neked is piűálni drogozni hányni dugni kéne partizni, "élni", és akkor történne valami. de ezen kívül nincs igazán élet ebben az országban. pesten is ugyanez megy, csak mellé még sznobok is az emberek, mert elmegy talán 2 havonta színházba, otthon meg jót zsidózik, hangosakat böfög izzadt adlétában, és beszív...


sajnos azt kell mondanom, nagyon ritkén lehet manapság értelmes emberekt tlaáni, neked nógrádban még jó dolgod van, ott legalább még nem nagyvárosi a színvonal. próbálkozz közösségi oldalakra regisztrálni meg bárkivel ismerkedni, persze ehhez nem árt 1 kis közvetlenség meg édeklődési kör sem (ami általában nem sozkott lenni az ilyen lányoknak, tehát unalmasak és gátlásosak).


de szerintem a legjobb megoldás az, ha felköltözöl pestre, keresel valami jól kereső munkát, félreteszel 300Et, és irány külföld. főképp németajkú vidékek.

2013. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!