Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Trakta vendégségben - kontra...

Trakta vendégségben - kontra fogyókúra. Mit tegyek a hízókúra ellen?

Figyelt kérdés

Egy hétre vendégségbe megyek falura, ahol óriási evészeteket rendeznek - ráadásul, ha keveset eszem, megsértődnek.

Fogyózok - nem vagyok kövér, csak pár kilót szeretnék leadni, vagy legalább is tartani a súlyomat. Szerintetek egy hét alatt több kilót fel lehet szedni?


Mit tegyek a trakta ellen? Már jeleztem nekik, hogy fogyózom, de azt mondták, hülyeség, készüljek a sok sütire, máglyarakásra...


Már nem tudom lemondani, megbántani sem akarom őket?

Mit tegyek a trakta ellen?


2011. aug. 22. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

De rühellem az ilyen idiótákat akiknek világosan el van mondva hogy fogyózik az ember,de azért tömnek minden szarral,ha meg nem eszed halálra magad akkormeg sajnálnak,hogy jajj szegénykém hogy koplal


Egyél mindenből,de csak egy pár falatot.

2011. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyél belőlük valamennyit, ha főtt kaja van mondjuk pörölt akkor abból valamivel kevesebbet.
2011. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, erőszakosan úgyse tudják letömni a torkodon -.- Amúgy egyetértek az elsővel maximálisan. Én is utálom az ilyeneket. De arra készülj, hogy tényleg megsértődnek, ha nem eszel.:D De ne foglalkozz ezzel.:)
2011. aug. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
látványosan halmozz a tányérodra olyan dolgokat, ami nem hízlal, például leveszöldség, stb. és hangoztasd, hogy csak az ő kedvükért megszakítod a fogyókúrádat.
2011. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én mindig figyelek az evésre, rendszeresen sportolok. évente kétszer hazamegyek magyarországra 1 hétig és akkor persze anyuék főzik a finom kajákat és sütik a sütiket. én meg eszek is mindenből és nem is sportolok az egy hét alatt. és eddig mindig az volt hogy fogytam mire visszajöttem. nem igazán tudom ez hogy lehet de valószínű kellenek az ilyen csalónapok a diétába amikor nem azon görcsölsz mit eszel. de amúgy azt mondom hogy mértékkel egyél mindenből és ha van lehetőséged sétálj sokat.
2011. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is utálom. Mikor jönnek, hogy jaj, de egyél mááááááár, ettől nem fogsz elhízni, ez nem hízlal( mindenre azt mondják), majd otthon fogyókúrázol. Hát nem tudom én 3 napig voltam vendégségben, fel is jött 3 kiló. Igaz, hogy mentruálás előtt voltam, lehet azért is voltam több és lement 2 nap alatt, de azóta leállt a fogyás, pedig addig egész jól ment. Mégegyszer nem hagynám magam. Ha azt mondom, hogy nem, akkor nem. Persze tudom, hogy nehéz ellenállni.
2011. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hazudd, hogy rosszul vagy, sajnos nem tudsz enni. Pedig annyira szeretnél.... Legfeljebb becsomagolnak egy kis sütit neked otthonra. Azt meg add a szomszédnak.
2011. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az együttérzést - valószínűleg azt csinálom,, hogy mindenből egy keveset esze, és síri hangon bejelentem: rossz a gyomrom, maga a cukrom, komoly gyomor problémáim vannak. Emellett próbálok sokat mozogni.

Egy Borsodmegyei, elmaradott falu, az emberek értékrendje olyan, hogy minél többet eszel (zsírral főzött pörkölt, máglyarakás, sütemények, stb), annál különb vagy!:(


Egyébként nagyon szeretem őket, szívesen is megyek - ezt a dolgot kivéve.:(

2011. aug. 22. 17:02
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez inkább úgy lenne, hogy minél többet eszel, annál különb betegségeid lesznek:D De tudom én is, hogy az ilyeneket nem lehet meggyőzni. Nem is kell. De igazából akkor te is elvárhatod ezt fordítva. Én biztos megmondanám nekik, hogy én nem akarlak megváltoztatni titeket, ti se akarjatok engem semmire rávenni, mert NINCS jogotok hozzá. De amúgy igaz, talán most könnyebb lesz egy kegyes hazugság :/ (pl. amit írtál, hogy azt mondod, magas a cukrod, stb.)
2011. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!