Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összevesztünk a barátommal....

Összevesztünk a barátommal. Valammi jo beszolast irjatok nekem ok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 00:47
 1/6 A kérdező kommentje:
+ meg van egy blogom es szerintem tok jo meg minden de sajnos a hulye baratom trollkodik feljon mindig ir a chatba "Jaj nem banoltal ki azt ugye tudod?" én meg mondom igen tudom de leszarom. Mit irjak neki hogy hadjon beken es ne trollkodjon a blogomon? Ugy volt ez az egesz hogy valamin öszevesztünk es akor en meg leteszem skipen es ö leszarja "karomkodik" ahogy szokott en meg blokkolom. utana felmegy a blogomra es most trollkod mar kb 1 honapja PLS HELP SOS! SOS!
2015. ápr. 13. 00:51
 2/6 A kérdező kommentje:
meg mit csinaljak hogy hadja abba hogy feljöjön a blogomra? + trollkodjon? probaltam a IP banolo oldalt de sajnos csak 3 ipt banol max es az öve dynamic ip tehat mindig mas. valamit irjatok PLS SOS SOS SOS
2015. ápr. 13. 00:52
 3/6 A kérdező kommentje:
NAGYON JOLENNE PLS HELP SOS SOS
2015. ápr. 13. 00:52
 4/6 A kérdező kommentje:
es a masik dolog hogy lehet hogy masolja a blogomat. sajnos nem tudom de lehet hogy masol mert öt arol lehet tudni! + ha mondjuk van egy google accountod es csinalsz rajta egy blogot akkor azon az akounton lesz ugye blog. Ha uj akountot csinalok akor megfogja tudni a blogomat? ha modnjuk ujat csinalok az uj akounton
2015. ápr. 13. 00:56
 5/6 A kérdező kommentje:
vagy várjak amig megunja?
2015. ápr. 13. 01:01
 6/6 horex ***** válasza:

Én vennék egy ilyet a helyedben első körben

[link]


Aztán utánanéznék a web programozásnak, hogy lehet megcsinálni hogy ne lehessen szöveget másolni.


Harmadikként tanulmányoznám php progiban a sütiket/cookie küldés/lekérdezését. Ha megnézi a lapodat kap egy sütit, ha ujból akkor lekérdezed és ha ott van a te sütid akkor már nem is látja az oldaladat

Persze sütik törlésével kikerülhető


Egyszerübb ha nem foglalkozol vele, egy idő után megunja

Ismered, "ne etess trollt" és eltünik :)

2015. ápr. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!