Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma a barátommal összevesztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a barátommal összevesztünk és lekevertem neki egy pofont, nem vagyok agresszív és mindketten nagyon meglepődtünk. Szerintetek elhagy?

Figyelt kérdés
Ma a pasimmal elég csúnyán összevesztem és elsírtam magam, erre ő meg akart ölelni, én begurultam ellöktem magamtól és lekevertem neki egyet. A vita témája az volt, hogy ő sokszor megy el bulizni nélkülem és sokszor részegen jön haza és féltékeny vagyok, mert ilyenkor lányok is a közelében vannak, erre ő a fejemhez vágta, hogy én meg nem becsülöm meg őt. Nem akarom elveszíteni, mert szeretem, de a vita óta nem jelentkezett. Mit tegyek?

2015. ápr. 7. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Kaptad volna vissza kézből, és összecuccoltam volna neked.
2015. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nőjj fel..


Az a baja, hogy nem becsülöd meg eléggé..hát erre nem a legjobb módszer a pofon.

A féltékenykedésnek pedig semmi értelme.

2015. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Ha pasiból van visszajön.

Ha férfiból van sosem látod többet.


Féltékenységből hisztiztél, (alapból rossz ómen) és még meg is pofoztad amikor ahelyett, hogy elküldött volna oda ahová gondolta éppen meg akart békíteni.

Innen szép nyerni...


Mit tegyél, keresd, kérj bocsánatot vagy 100x, és a legfontosabb soha, de soha de soha többé ne hisztizz és ne pofozkodj.

2015. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
simán elhagy, ha egy nő megüt azt rögtön elhagyom
2015. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de csak azért voltam ilyen ideges, mert a suliban sem jöttek össze a dolgok és ideges vagyok az érettségi miatt
2015. ápr. 7. 20:40
 6/10 anonim ***** válasza:

lehet h régimódi vagyok de én nem vagyok olyan nyámnyila, h azon felkapom a vizet, ha egy nő megüt. azért vagyok férfi h az ilyen fel se nagyon tűnjön. ha jogos volt, akkor bocsánatot kérek. ha jogtalan volt, akkor azért más a helyzet, azon valszeg kiakadok, de nem a pofon miatt, hanem úgy általában.

ha aggresszív a csaj, és folyton pofozkodik, akkor meg hátrakötözöm a kezét. azért jobb ha nem száll el vele a ló és tudja melyikünk az erősebb...


esetedben azért elég jogtalan volt a pofon, habár én pl. eléggé neheztelnék a csajomra ha sokszor jönne haza tök részegen... és igen, féltékeny is lennék..

sajnos ez egy olyan téma amiben csak rossz döntések vannak, a legjobb ha lesz . rod. ha meg akar csalni bulizás nélkül is megcsal. vagypedig kémkedj utána. a szemtől szembeni felelősségrevonás viszont csak ellenségeskedést szül.

2015. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

#5


Nekem meghalt apám január végén. Végignéztem az ágya mellett állva. Ennél jobb érvet nem is mondhatnék, hogy megverjem az asszonyt nem????

Az élet néha k. nehéz, és mégsem ütöttem meg nőt sosem.

Nem hinném, hogy mentség amit mondasz.


Szóval sűrű mea culpa minden fórumon neki amondó vagyok.

2015. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

részvétem :(

tudom, hogy nincs mentség arra amit tettem

2015. ápr. 7. 21:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm, de nem ezért mondtam.

A régi mondás szerint ha van botod mindig lesz kutya amelyiket meg kel büntetni.

Kifogás és indok mindig lesz, hogy miért.

csak a kifogásodra reflektáltam :)

2015. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ó, én helyből összepakoltam volna a cuccod - és örülhettél volna, ha nem legyintelek meg visszakézből.


Hisztis pitsa vagy, ráadásul még verekedsz is, amire NEM mentség a felindult lelkiállapot, meg az érettségi.


Én is szoktam dühös, vagy ingerült lenni, mégsem ütöm (vagy lököm) meg azt, akit szeretek. Bár nem is rendeznék ilyen semmiség miatt jelenetet.

2015. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!