Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyek felnőttkoromban?...

Mi legyek felnőttkoromban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy másodikos gimnazista lány vagyok. Nem tudom még, hogy mi legyek felnőttkoromban, pedig jó lenne már eldönteni, nem mindegy, hogy melyik tantárgyakba fektetek extra munkát.

Kitűnő tanuló vagyok, majdnem minden tantárgyból járok versenyekre, legtöbbször jó eredményeket érek el. Maximalista és precíz vagyok minden téren.


Eddig ezek jöttek szóba: plasztikai sebész, agysebész, idegsebész, kutató, csillagász, asztrofizikus, vegyészmérnök, stewardess, idegenvezető.


Mint látjátok, főleg a természettudományos területek érdekelnek, de ez nem feltétel. Ennek inkább az az oka, hogy iszonyúan gátlásos vagyok, ezért nem szeretek több ember előtt beszélni, így kizárnám azt, hogy például ügyvéd legyek.


Az is nagyon fontos, hogy rengeteg pénzt keressek, de tényleg. Kérlek ne nézzetek nagyravágyónak, de számomra ez nagyon fontos, mivel szegény családból származom, így már kiskorom óta az a célom, hogy elképesztően gazdag legyek. Ezért bármit megtennék, a legnehezebb, legfelelősségteljesebb munkát is elvállalnám.


Kérlek segítsetek, mindenki válasza érdekel, ha van kérdésetek, ami ebből a szempontból fontos, azokra válaszolok.


Előre is köszönöm! :)



2015. ápr. 14. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül mi NE legyél: kutató, csillagász, asztrofizikus. Ezekkel nagyon nehezen fogsz munkát találni! Hasonlót végeztem én is, nincs munka.

Stewardess: egy ideig lehetsz, de van korhatár(/levegőben töltött időre határ), illetve nem tudnék mellette elképzeli családot (évente másik országban vagy). Emellett nem kell hozzá végzettség, csak jó nyelvtudás. Ha kitűnő vagy, akkor ezt csak "tartaléknak" hagynám.

A többi jó. De neked kell eldöntened.

2015. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nagyon sokat segítettél, tényleg. :) ^-^
2015. ápr. 14. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!