Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek szulettem meg? Semmi...

Minek szulettem meg? Semmi ertelme nincs. Barcsak ne szulettem volna meg.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 20:43
 1/10 anonim válasza:
Ezt nem lehet visszacsinálni!
2015. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Heeey ilyet nemszabad gondolni!! Mia baj?
2015. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hatha segithetunk
2015. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
én is ezt mondom
2015. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy apamnak akora a pofaja meg menoskodik h pofan basz 20 evesen? Egy olyar viszabaszok leesik a feje 2 felis jelenthetem nem? Egyeduk akarok lakni van melom es ha leadok a sajat kajamra 15 e ft ot akor is azt hiszi h o a csaszar szetbas az ideg
2015. ápr. 16. 20:46
 6/10 anonim válasza:
Van ugy, hogy en is ezt erzem. A kilatastalansagbol fakad. Vannak terveid, celjaid, de egyszeruen nem sikerulnek. Mindannyian van ugy, hogy megtorunk... De aztan felallunk, es ujult erovel vagunk bele valami masba. Tudod, ha egy almod nem valt valora, akkor nem az volt az igazi almod. 24f
2015. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csoves arcu azt hiszi kemeny 90 kiloval not is utott meg lefogom tepni a re....tkes pofa....jat g...e.ci meliba se megyek be holnap elmegyek a mamahoz aki ugyanekkora vereb de engem senki ne fenyefessen mert me..gbaxom
2015. ápr. 16. 20:49
 8/10 anonim válasza:
Amugy igen feljelentheted de inkabb hagyd magára, biztos van megoldas a problémára :), próbálj ismerkedni lányokkal es minden megoldódik :),és azert holnap menny meloba hogy azert lassak hogy rendes dolgos ember vagy :)
2015. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

De van értelme. Annak nincs, hogy olyan dolgon agyalj amit nem tudsz úgyse visszacsinálni.

Próbálj tisztán gondolkodni és kihozni a legjobbat a dolgokból. Lehet, hogy úgy érzed tehetetlen vagy, de ha próbálkozol akkor idővel lesz annak eredménye.

2015. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Soha semmit nem adok fel es semmktol senkitol se felek mar azt is lexarom ha csoves leszek van egy szakmam azt kesz
2015. ápr. 16. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!