Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem szulettem jokepunek,...

Ha nem szulettem jokepunek, es nem vagyok gazdag sem, akkor nekem csak az az opcio marad, h osszekuszkodjek egy hozzam valo baratnot es vele legyek ameddig sikerul?

Figyelt kérdés
Mikozben a jokepuek meg gyonyoru nokkel vannak akar hetente tobbel is?
2014. szept. 22. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Személyiség alapján próbálj barátnőt választani. Akinek a pénz számít, az annyit is ér. Én sem tartom magam kifejezetten jóképűnek, mégis csak nagyon szép lányokkal voltam együtt, és olyan barátnőim voltak, akiket én gyönyörűnek tartok.
2014. szept. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tanulj, művelődj. Az ész a fontos, nem a haj... Kezdd a helyesírással.
2014. szept. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazából ha olyan barátnő nem jön össze, amilyen tetszene, akkor minek legyen akármilyen? Költeni kell rá meg foglalkozni vele meg minden.. Ha nem is jön be, akkor minek?
2014. szept. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A szépség relatív. Az emberek átlagban hasonlóan vélekednek, azt mondják, minél közelebb esnek az arcod arányai az arany metszéshez (ez egy matematikai aránypár, egy tört, de nem emlékszem rá pontosan), annál szebbnek találják az emberek. De vannak kivételek, akik másként vélekednek, mindenkinek egy kicsit más az izlése, tehát egészen biztos, hogy vannak akik szépnek találnak téged...


Másrészt nem mindenki anyagia, várja el, h mindent te fizess. Egy kiegyensúlyozott kapcsolatban hol te, hol a másik fizet és nagyjából egyenlően költekeztek...


Egy szóval ne legyen kisebbségi komplexusod a felszínes emberek miatt, akik szórják a pénzt, és az meggyőződésük, h minél több kemikáliát mázolnak magukra, minél márkásabb cuccokat aggatnak magukra, annál többet érnek... Mert nincs igazuk... Illetve a saját világok bizonyára ezen szabályok alapján folyik, de egy értelmesebb ember nem óhajt ebben részt venni... Ennyi.

2014. szept. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Másrészt akarsz te hetente több gyönyörű nővel is együtt lenni? Mert h azok zömmel lazább erkölcsűek... De ha neked ez kell... Ahelyett, h keresnél magadnak egy értelmes lányt, akivel hosszú távon jól érezhetnéd magad...
2014. szept. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nemfog menni azsem,1nőnél jelentkezik 20crác mindegy hogynézki.

Ha nemis a pénzt,kűlsőt nézi,akkoris kevés a esélye 20-bol telégy a befutó.

Ezernőböl kb 1ilyen van.

A szerint dőntenek,ki felelmeg több szempontból.

2014. szept. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért, te milyen barátnőt szeretnél? Nem hozzád valót? Én nem vagyok kifejezetten jóképű, a barátnőm viszont egy bomba nő. Mindegyik barátnőm szép volt eddig, némelyik belsőleg ugyan nem, de a mostani az jackpot. Ha tudod, hogy nem tudsz egy fullos nőt megszerezni, akkor miről beszélünk? Alakíts magadon, főleg a személyiségeden.
2014. szept. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha így teszed fel a kérdést, a válasz is garantált! Csak ennyi jár neked, mert ennyit tudsz az élettől elképzelni!

Mindenkiben meg van egy olyan értékes mag, amit ha felfedezel magadban, nem azzal fogsz foglalkozni, hogy jóképű vagy-e vagy sem, hanem lesz egy egészséges önbizalmad, ami megadja neked azt a magabiztosságot is, hogy olyan nőt vonzzál be magadnak, akit boldoggá tudsz tenni!

2014. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!