Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gázpisztolyból melyik típust...

Gázpisztolyból melyik típust ajánlanátok, ami tényleg az olcsóbbak közt van, de kb elfogadható?

Figyelt kérdés

Sajnos muszáj egy mert horror-helyen lakom, és támadtak is már meg, de lényeg h sokat nem tudok költeni rá. Láttam 25-27 ezerért, amire azt mondom, hogy még oké kb árban, na de fogalmam sincs, hogy ezeknél egyáltalán milyen paramétereket kell nézni.


Szal ha bemegyek egy boltba, mégis mire figyeljek, hatótáv meg a töltény-erősség stb, egyáltalán mit nézzek, ami fontos és elérhető is így alsóbb árkategóriában?


persze a következő kérdésem, hogy a magasabb árkategóriások miben és mennyivel tudnak többet? nagyságrendekkel vagy csak esztétikusabbak vagy +1 m a hatósugár, stb? azaz érdemes lenne-e egyáltalán többet ölni bele?


2015. ápr. 16. 22:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mellesleg NINCS full acél gumis gázpisztoly!
2015. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
oké én elhiszem, csak pont a videon is szidták az egyiket hogy elvileg erős anyag, de azért kapásból letört róla ez meg az egy leeséstől stb. És ezért gondolkodtam el, mert az eladó meg mutogatta hogy ennek az alumínium de annak meg akármi, és én meg nem tudok dönteni, hogy akkor melyik a strapabíróbb.
2015. ápr. 20. 22:11
 13/15 anonim válasza:
Gázpisztoly sem véd(het) meg minden esetben. Hasznosabb lenne például elsajátítani valamilyen harcművészetet és az mellé pluszba szerezni gázpisztolyt. Zoraki 914 20-25.000 Ft. körül van és ebben az árkategóriában úgy tartják, hogy az egyik legjobb. Ebben az árkategóriában található revolver is, amit általában úgy tartanak, hogy jobb önvédelemre. De mindenesetre jobban jársz ha a boltban érdeklődsz. Viszont azzal számolni kell, hogy nem mindenesetben számíthatsz a gázpisztolyodra.
2015. ápr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszi neked is, persze-persze, elmentem én már nem egy boltba, na de pont ez a gondom h mindegyikben mást mondanak, mindegyikben másra esküsznek, azaz nehéz feladat, de pont ezért is jó itt meg sok véleményt olvasni. Látod, te meg meg most a Zorakira mondod az ellentétes véleményt, mind eddig sokan. De oké .... Igazad van persze a harcművészettel, csak tudod amikor 6-8-an várnak este a bokrok-fák mögött, hogy megverjenek, elkapjanak, sőt már cifrábbak is a fülembe jutottak, akkor karatézhatok én akárhogy, hát a 3 db 200 kilós cigó lefog azt annyi nekem. egy fegyvernek meg mégis azért sztem jóval nagyobb az elijesztő ereje, főleg ha a sötétben meg se tudják különböztetni, hogy az most éles vagy csak gáz, meg ugye ha célozni nagyjából tudok, azért úgy más 3-4 ember ellen lőni mint 3-4 emberrel verekedni. szóval sok itt a szempont, de sebaj, majd kialakul egy vélemény, szóval aki még gondolja, írja csak a tapasztalatait, meglátásait.
2015. ápr. 21. 17:52
 15/15 anonim válasza:
A török gázfegyvereket messzire kerülni, ócska vacak mindegyik. Töltényből a CN, CS jó, a PV hatástalan, semmit sem érsz vele, csak felhergeli a támadót.
2015. máj. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!