Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gázpisztolyból melyik típust...

Gázpisztolyból melyik típust ajánlanátok, ami tényleg az olcsóbbak közt van, de kb elfogadható?

Figyelt kérdés

Sajnos muszáj egy mert horror-helyen lakom, és támadtak is már meg, de lényeg h sokat nem tudok költeni rá. Láttam 25-27 ezerért, amire azt mondom, hogy még oké kb árban, na de fogalmam sincs, hogy ezeknél egyáltalán milyen paramétereket kell nézni.


Szal ha bemegyek egy boltba, mégis mire figyeljek, hatótáv meg a töltény-erősség stb, egyáltalán mit nézzek, ami fontos és elérhető is így alsóbb árkategóriában?


persze a következő kérdésem, hogy a magasabb árkategóriások miben és mennyivel tudnak többet? nagyságrendekkel vagy csak esztétikusabbak vagy +1 m a hatósugár, stb? azaz érdemes lenne-e egyáltalán többet ölni bele?


2015. ápr. 16. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Röviden.


1. CSAK REVOLVER (FORGÓ)!!!

2. Jelenleg csak a Wadie cég paprika töltényei kaphatók revolverhez. Az viszont csak kevés fegyverből üzembiztos.


[link]


[link]


A drágábbak jobb felületkezelésűek és több az acél alkatrész. De mivel jelenleg,revolverhez csak Wadie töltény van és az csak 2-3 fegyverrel működik,így egyértelmű a válasz. Azt vedd amit belinkeltem.

2015. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

nagyon köszi, de huha, akkor keményen el is gondolkodtadtál, mert eddig meg pont mindenki lebeszélt a revolverről, és most meg nem mondom pontosan melyik típust ajánlották, mint állítólagos fullosan megbízható és legnépszerűbb pisztolyt, annyira emlékszek h az is 9 mm-es volt, de nem forgótáras és boltonként eltérően, 23-27 ezer között volt az ára.

Te milyen előnyöket említenél a forgótáras javára?


A másik, hogy a tölténnyel kapcsolatban, azért írtad ezt, mert ez a legerősebb, legirritálóbb? Azaz egy "más gázkoncentrátum"-os töltény sokkal kevésbé hatékony szted? Örülök, ha megosztod saját személyes tapasztalataidat, mert én nem értek hozzá, és szívesen veszem, ha valaki hozzáértő elmondja a dolgokat, hát az eladó meg ugye nem biztos h túl objektív ....

köszi

2015. ápr. 17. 07:55
 3/15 anonim ***** válasza:

[link]


[link]



Jelenleg,olcsón csak ez jöhet szóba,ennyi.: [link]

2015. ápr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
oké köszi, hát ma néztem sokat, de csak annyiban tisztult le a kép, hogy mindenképp olyat szeretnék, ami tud gumilövedéket is lőni. azaz vegyes gumi/gáz/riasztó, és erre nekem a Zoraki 914-est ajánlották, hogy szerintük kizárt az elakadás ennél a típusnál, ha pedig revolver, akkor Zoraki R GG típust. Ezek szerint az utóbbinál kell döntenem, a tanácsaid alapján, bár 50 rugó :(
2015. ápr. 17. 16:30
 5/15 anonim ***** válasza:

1. NINCS gumilövedékes öntöltő!

2. A Zoraki török! Török = zsákbamacska,ahogy sikerül. A jó gumis az ALFA G030 és G040.


[link]


[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..



Kezdőként NE vegyél gumist! Ha mégis csak Alfa márkájút!

2015. ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen, na jó h mondod, mert majdnem rábeszéltek a törökre :( mert azzal jönnek mindig h ma már annyira jók azok is, hogy szinte semmi különbség a mai modern török pisztolyok és a német minőség között, és hogy ezek az említett hibák csak régen voltak így. de hát oké, én hiszek neked ...
2015. ápr. 17. 18:39
 7/15 anonim válasza:
Ahány ember, annyiféle vélemény. Vedd azt, amelyik tetszik. Azért az öntöltők sem olyan rosszak, mit ahogy leírják - szerintem -. Általában azzal van a legnagyobb prbléma, amit a legtöbben ajánlanak.
2015. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2-2,5 méter a hatótávja . CN ócska nem érdemes venni bárhogy tukmálnák . PV és CS a hatékony . Az áruk nem befolyásolja a hatótávot , érdekes az olcsóbb török holmiban tettek betekerhető csőszűkítést , a németekébe nem . A német 40 ezertől kapható és nem azt jelenti hogy erősebb és megbízhatóbb . A török áruk hozzák a színvonalat , két olasz márka meg drágább tőle .
2015. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

oké köszi, még egy kérdésem lenne:

Mi a véleményed arról, hogy mennyire ragaszkodjak a teljes acélfelépítéshez avagy elég az acél/alumínium vagy acél/műanyag kombináció? Mekkora erők dolgoznak itt, és ehhez mennyire ajánlott a minél robosztusabb felépítés? Egy gáz/gumis vegyes esetén, a nem tiszta acél típusoknál biztosra vehető, hogy tuti nem kopik*/törik le/el semmi benne?

2015. ápr. 20. 06:35
 10/15 anonim ***** válasza:
A teljesen acél fegyvernek akkor van értelme,ha gyűjteménybe kell. Vannak éles fegyverek amik cinköntvények és teljesen strapabíróak.
2015. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!