Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Győrben hol tudok venni...

Győrben hol tudok venni elektromos cigit?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 17. 15:30
 1/6 2xSü ***** válasza:
0%
Két éve betiltották az elektromos cigaretta, illetve a kiegészítőinek a forgalmazását, így legálisan nem tudsz ma Magyarországon e-cigit venni. Illegális megszerzéshez meg nem adhat tanácsot senki, mert ez ugye a jogszabályokat, meg a GYK szabályzatát is sértené.
2015. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oks
2015. ápr. 17. 18:49
 3/6 anonim válasza:
2xSü - ne írj hülyeségeket. Magyarországon a nikotinos e-liquid forgalmazása tiltott, de ebben sem vagyok már biztos, mert jelenleg van olyan bolt ami forgalmaz. Elektromos cigarettát nyugodtan vásárolhatsz, nem lesz semmilyen hátulütője, de az országban csak nikotin MENTES lötyit tudsz venni. Viszont, webshopból tudsz rendelni olyat ami.. ;) Arra pedig, hogy Győrben hol tudsz vásárolni, az a válaszom, hogy Google a barátod. :)
2015. ápr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi ^^
2015. ápr. 19. 07:57
 5/6 2xSü ***** válasza:
0%
#3: Meglehet. Én úgy tudtam, hogy magát a készülék forgalmazása is tilalmas, de könnyen lehet, hogy tévedek. Végül is van ráció abban, hogy csak magát a hatóanyagot tiltották.
2015. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Biztos ! Már jó ideje gőzölök :)
2015. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!