Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol érdemes letelepednem?

Hol érdemes letelepednem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár éve érlelődik bennem a gondolat, hogy lelépnék az országból és letelepednék valami szabadabb helyen. 45 éves vagyok, nem a meggazdagodás vágya kerget, inkább csak élni szeretnék…. szabadabban, mint itt.

Szeretem ezt a szép országot, bejártam zegét-zugát, de itt rabságban él az ember. Szvsz.

Menekülnék a „civilizáció” elől, nem lényeg az összkomfort, a luxus, a szuper autó,úszómedence stb., csak hagyjanak élni, ami itt nálunk egyre nehezebb, És ezt nem anyagiakban értem. Bírhatatlanul sok már a szabályozás, a bürokrácia, a szankció….. Már így is visszavonultan, tanyán élek, nincs menekvés a rendszer elől....

Elkezdtem nézelődni a nagyvilágban olyan helyek után, amit még nem rontott meg nagyon az európai ember, igaz az infrastruktúra sem oly fejtett, de cserébe nem szabják meg minden lépését az embernek.

Javaslatokat szeretnék kérni, hogy szerintetek mely helyeket vegyek számításba. Bármilyen javaslatot szívesen veszek.

Előre is köszönöm!



2015. ápr. 18. 17:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!