Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találtam a földben egy gyűrűt....

Találtam a földben egy gyűrűt. Alumínium (vagy annak tűnő) bele van vésve kívülre: 1914 1915 és a kettő közé középre egy (szerintem) monogram: P.S. Minek vagyok a birtokában? Kincs vagy kacat?

Figyelt kérdés
ott ahol a betűk vannak kicsit kiemelkedőbb. milyen gyűrű lehet ez, minden javaslatot várok, és lehet-e értéke? asszem Pesten egy múzeumban láttam hasonlókat.
2008. aug. 28. 03:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az évszám miatt lehet eszmei értéke,(pénzben nem hiszem h.sokat ér)bár sajna ennyiből nehéz rájönni kié is lehetett..mindenesetre egyedi darab lehet.-)
2008. aug. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Én bevinném egy antikváriumba, ott jobban értenek hozzá.
2008. aug. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Az elözö hozzàszolonak igaza van,vidd be egy aantikvàriumba.Végül is veszteni nem sokat vesztessz .lehet hogy értékes,lehet hogy nem.

Mondjuk az évszàm alapjàn,még én is megszeretném tekineni:)

2008. aug. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ne antikváriumba vidd, mert ott régi könyvekkel, térképekkel, és más nyomtatott anyagokkal foglalkoznak. :)


A többiek régiségkereskedőre gondoltak. Én is úgy gondolom, hogy inkább eszmei értéke van. Megkérdezheted egy múzeumban is.

2008. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is vidd régiségkereskedőhöz, ő biztosan tud mondani.
2008. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nincs véletlenül a belső részén 4db pont?? :$
2010. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!