Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találom a térképen a...

Hol találom a térképen a következőket: Karaganda, Kuznyecki-medence és Randstad (iparvidékek)?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 19. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Google térkép nem segít? Nem kérted meg rá?
2015. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Csak a google használatával kideríthető:

Például:

Karaganda: az első link amit kidobott a wiki ez volt:

[link] --> még egy térkép is van ezen az oldalon, ahol be van jelőlve a helyzete a térképen.


Kuznyecki-medence: ez már egy kicsit bonyolultabb. Az első linken amit kidob, nem található térkép.

[link]

De az első mondatban benne van az is, hogy ez hol található:


"A Kuznyecki-medence (oroszul: Кузнецкая котловина) tájegység Oroszországban, Nyugat-Szibéria déli részén, a Kemerovói területen."


A Kemerovói területre rá lehet kattintani, és azon az oldalon térkép is található.


Nem olyan nehéz? Igaz?

2015. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves első kommentelő! De megkértem rá de google térkép nem segített!!!!

és Kedves Második kommentelő! Szerintem normálisan kérdeztem, de köszönöm a gúnyos választ! :)

2015. ápr. 19. 11:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem én is normálisan válaszoltam. Az általam megadott linkeken tényleg található térkép, amin be van jelölve a keresett hely.
2015. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4: (1-es vagyok) Látod ezért nem linkeltem be neki mert tudtam ez lesz. Te meg vetted a fáradságot és még beszól érte a kérdező.
2015. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5: Akik a google-t sem tudják használni, azok rendszeresen ilyenek. Csak azon tűnődök néha, hogy ha nem tudják használni a google-t, akkor honnan tanulták meg, hogy hogy kell regisztrálni a gyik-re, vagy azt, hogy hogy kell kérdéseket kiírni.
2015. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem szóltam be. De ha úgy vettétek akkor bocsánat, nem úgy szántam. és tényleg köszönöm a segítséget.
2015. ápr. 19. 12:32
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom én használni a google-t, csak már egy jó ideje szórakozok a vaktérképekkel, és már kicsit elfogy a türelmem ha nem találom meg gyorsan, ezért írtam a kérdést, nem azért mert egy gyökér vagyok és nem tudok keresni.
2015. ápr. 19. 12:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Randstad: gyakorlatilag majdnem egész Hollandia. Olyan nagy a népsűrűség, és olyan sűrűn vannak a városok, hogy egy nagy városövezetté olvadtak össze Amszterdam, Rotterdam, Hága, Leiden, Gouda, Utrecht. Hogy csak a nagyobbakat említsem.
2015. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. ápr. 25. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!