Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan programot amivel...

Tudtok olyan programot amivel egy rossz minőségű mp3. zenét átlehet javítani tiszta és jó minőségű zenére?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 18:53
 1/4 2xSü ***** válasza:
Ha létezne ilyen program, akkor nem létezne. Ugyanis ha egy rosszabb minőségű tömörítvényből elő lehetne állítani az eredeti, jobb minőségű zenét, akkor elve tartalmazná a legtöbb lejátszó ezt az algoritmust, így eleve jó minőségben szólalna meg. Ez olyan, mintha egy ikon méretű képből akarnád pixel pontosan visszakapni az eredeti képet. Természetesen erre nincs mód.
2015. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy program van erre, úgy hívják: zenekar. Ha nem létezik a dalból jó minőségű felvétel, akkor nincs más hátra, újra el kell játszani és felvenni.
2015. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 2xSü ***** válasza:
Illetve itt kérdés, hogy mitől rossz az a rossz minőségű mp3. A tömörítés miatt rossz minőségű? Mert azon nem lehet segíteni. Túl halk? Azon pl. lehet. Zajos. Vannak egész jó zajszűrő effektek. Szóval mit takar a rossz minőség jelen esetben?
2015. ápr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én magam dobtam össze egy kis zenét, amikor még friss volt, egész tiszta minőségben volt jelen (az eredeti még mindig az) de amikor a Virtual DJ 8-cal remixeltem vele, a minősége mintha egy kicsit kopott volna.
2015. ápr. 24. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!