Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szivassak meg valakit,...

Hogyan szivassak meg valakit, de annyiranagyoniszonyatosan hogy nagyonkinos legyen neki de hogy az egész osztály utálja?

Figyelt kérdés
gondoltam már arra , hogy megállítom az időt matek óra közepén és levetkőztetem és meztelenül kiállítom a tanári asztalra x) csak ez nem jött be xDD
2010. febr. 21. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

ha lány az illető akkor tesiórán (vagy amikor lehetőleg fehér pólóba van)csatold ki a melltartóját. hidd el bejön;)

15/L

2010. febr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, nőj fel és kezdj el értelmes emberként gondolkodni.
2010. febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
13/f . még nemakarok felnőni (x
2010. febr. 23. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ami tuti kikészítené ha vennél olyan tintát ami kkb. 5 perc utan elpárolog ( nemdrága 200-400 ft) és ráöntenéd a ruhájára :d
2010. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Elég gyerekes vagy, inkább nőlj fel. Ha meg is csinálod csak saját magadat fogod lesajnáltatni. Akit meg meg akarsz szivatni azt meg sajnálni fogja az egész osztály és te leszel a bunkó görény az osztály szemében (legalábbis egy részében biztos)
2010. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen sajnos utosó válaszolónak igaza van...:(
2010. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tanulj meg írni aztán pofázhatsz
2013. febr. 24. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!