Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az milyen fajta...

Szerintetek az milyen fajta gondolkodás, hogy az ember "miért"-ekben gondolkodik? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Jó lehet valaki kinevet , hogy ilyen kérdést teszek fel de ha jól tudom több fajta gondolkodás mód is van hisz ahány ember annyi szokás és még lehet is , hogy nem kérdezek hülyeséget. Általában magamnak is felszoktam tenni a kérdést , hogy miért? Ezt meg már inkább második kérdésnek is tenném fel , hogy tudatos módon teszek is fel magamnak kérdést , hogy ezt akarom - e miért és mennyire majd a gondolatot úgy mond "raktározom" rendezem magamba , persze ami érzésből jön fel válasz. Előre is köszi a válaszokat
2015. ápr. 16. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
huuu a kérdéskifejtésed nem könnyű értelmezni :D aki keres, az talál, így van a kérdezésnél is ált.ban. keresed az okát a dolgoknak, ez teljesen természetes. szerintem okfejtő a gondolkodásmódod. :D vagy csak nagyon kiváncsi vagy, bár szerintem ez a korodból adódik. Einstein is mondott vmi olyasmit, hogy ha az ember mer kérdezni, azzal tanul a legjobban. tapasztalatszerzés, átgondolás, az okok keresése. így lehet fejlődni.
2015. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!