Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennyire "zártak" az emberek?

Ennyire "zártak" az emberek?

Figyelt kérdés
18 éves hosszúhajú fiú vagyok, pestre járok suliba de nem ott lakom, és olyan mintha nem fogadnák el az emberek azt, ha egy pasi hosszúhajú. Többször volt már olyan, hogy "megnéztek" vidéken.. nem vagyok se leprás se bűnronda szóval nem emiatt lehetett:D és jól is áll elvileg. pesten meg sokkal jobban érzem maagam mert ott eleve mindenféle embert látni. főleg a velem egykorúaknál figyeltem meg ezt. (ők ugye nem élhettek a 80as években amikor több hosszúhajú volt:)
2010. febr. 21. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen ennyire zártak, begyöpösödöttek.... De nehogy azt hidd, Pesten is.
2010. febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak emberek, akik nem fogadnak el ilyen ártalmatlan dolgokat sem. Fura, hogy főleg a veled egykorúak néznek meg, nekem van pár 18-as ismerősöm lobogó lobonccal :D Mondjuk hozzáteszem, hogy mindhárman rockerek.
2010. febr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Zeneileg én is ilyen téren mozgok meg játszom is hangszeren de nem vagyok kifejezetten "rocker":) szóval nem járok bakancsba meg láncokba stb. és mégis...:D
2010. febr. 21. 18:40
 4/4 anonim válasza:
Nekem kifejezetten a hosszú hajú fiúk tetszenek :)
2010. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!