Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most halt meg édesanyám, és...

Most halt meg édesanyám, és haragudtunk egymásra. Még a temetésén sem voltam, mit kéne tennem? Hogy elmúljon a lelki ismeret furdalás :' (

Figyelt kérdés
HELP PLS

2015. ápr. 24. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni... Ez sajnos már mindig benned marad... De talán enyhitheted, ha kimész a sirhozés leülsz és elmondod neki, hogy Anya! Nagyon sajnálom!! Kérlek ne haragudj és még azt is,hogy szereted. Én elmondanám neki azt is, hogy márkéső,mirefelfogtad, hogy aharag rossz tanácsadó... De ha van mennyország és miért ne lenne, ha hiszünk benne, egy kis mennyországélhet a szivünkben,aholott van ő is, akkor megfogadhatod neki, hogy megtanultad,hogy haragot soha többé nemtáplálsz a szivedben és majd találkoztok.Kérd meg, hogy vigyázzon rádés bocsásson meg neked!!! Jobblesz, hidd el! Beszélgess édesanyáddalgondolatban, gondolj rászeretettel ezek után.
2015. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :'( Tényleg igazad van, ezt fogom csinálni! Sajnos már neki is lejárt az ideje.... Mint mindenkinek le fog egyszer. Élt: 40 évet. Fiatal volt szegény :(
2015. ápr. 24. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom.... Őszintén! Te hány éves vagy? Gondolom van testvéred?
2015. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
14F vagyok, és nincsen.. Apám egy alkesz a rokonjaimra pedig nem számíthatok mert nagy háború van.
2015. ápr. 24. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Jajj Te!!! Akkor még jobban sajnálom.... Legyél erős!! Annak kell lenned! Ha szeretnél, privátban bármikor irhatsz nekem. Nyugi, én is anyuka vagyok... :)Nagyon hamar lettél egyedül... Meg fog edzeni az Élet. A rohadt életbe! Bocsánat... Sajnálom.
2015. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen !!!! Rendes vagy, ez megnyugtató volt. :D
2015. ápr. 24. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!