Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden gimiben van ének?

Minden gimiben van ének?

Figyelt kérdés
Minden gimiben van ének?Nincs olyan amiben nincs?Vagy olyan ahol nem egyesével kell égni?:S

2015. ápr. 24. 20:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Hagyjad már...jó ott a 2-es aztán kész..én személy szerint sz..rok bele. Ez egy hülyeség, hogy középiskolába még van ének, főleg úgy, hogy annak is énekelni kell akinek semmi hangja nincs...........
2015. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ne mááááááá!!!!!!!:S

és olyan nincs hogy csak csoportosan énekelünk?!Nem értem ezzel minek alázzák a gyereket-.-

2015. ápr. 24. 20:54
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem, hogy sokra menmél vele, de ahova én jártam, ott 4-5 ember "énekelt" egyszerre, nem kellett furulyázni sem. De kétlem, hogy lejönnél Miskolcra ezért
2015. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Az enyémben nincs. Utálom is érte. Nincs jó hangom, de szeretek énekelni és imádom a zenét. Vonzanak a művészetek, itt meg pont nem tanítanak. Pech, mi?

Ha megalázó számodra, akkor beszélj ez ügyben elsősorban a szaktanárral, ha ez nem vezet sehova, akkor osztályfőnök > igazgató > szüleid. (Én így voltam a tesivel, lett is felmentésem.) Sok sikert! :)

2015. ápr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi:)Hát azért 1-est nem akarok.Amúgy is az egész énekóra hülyeség!Hát tényleg nem utaznák el oda emiatt!:D

És ha szólok hogy erre nem kényszeríthet?Nincs rá valami szabály?

2015. ápr. 25. 10:43
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Én a helyedben énekelnék, olyan hamisan ahogy csak tudok, addig míg nem vérzik a tanár füle. Így soha többé nem akar többet énekeltetni
2015. ápr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy jó megoldás lenne:D Csak az a baj hogy ezzel még jobban magamat égetem:S
2015. ápr. 25. 13:04
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

a 'nem kényszeríthet' hülyeség... kényszeríthet, lévén, hogy az a tananyag része...

egyébként én anno szimplán azt mondtam, hogy nem éneklem, nem is tettem, egyeseket meg énekből ki nem tojja le? :D

2015. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De ha megbukom akkor egy bizottság előtt kell majd énekelni,nem?Amúgy szerintem nem kényszeríthet,legalábbis arra nem hogy az osztály előtt!Arra is van egy szabály hogy az iskolai orvosi vizsgálatot,ha nem kéri a gyerek,akkor nem csinálhatják.Csak ugye erről nem szólnak senkinek.Egyébként amikor azt mondtad hogy nem énekelsz,nem lett ideges egy kicsit?:D
2015. ápr. 26. 09:32
 10/16 anonim ***** válasza:

Az nem ugyan az...

az éneklés egy felelés... ha töriből kihívnak felelni, vagy magyarból, akkor is azt mondod, hogy nem tehetik meg, hogy kihívjanak?

joga van hozzá, megteheti, minden szabály az ő pártján áll...

egyébként nem, nem lett ideges, csak meglepődött... aztán elmondtam neki, hogy rühellek énekelni, azok után már csak zeneszerzők életrajzából kellett felelni, azzal meg nincs bajom!

2015. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!