Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szerszámgép márkákat...

Milyen szerszámgép márkákat válasszak?

Figyelt kérdés

Üdv!

Szeretnék venni otthonra hobbi célra szerszámgépeket.

Oszlopos fúrót, kettősköszörűt, esetleg egy szalagcsiszolót.

Milyen márkákra érdemesebb beruházni?

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2015. ápr. 24. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:

attól függ hogy mennyi a keret és hogy mire akarod használni. Nekem régi szovjet oszlopos furóm van, kettősköszörű és a kézi furóm is szovjet, mindegyik elmúlt 40 éves még a kézi furó is pedig az csak 500 Wattos, és mindegyik rengeteget ment és megy a mai napig hiba nélkül. Megölhetetlen gépek, sokak szerint az a baj velük hogy zabálják az áramot, viszont több mint 40 éve mennek és nem kellett helyettük másikat venni, így már mindjárt nem is lényeges hogy zabálják az áramot.


Szerintem érdemes keresni régi szovjet gépeket mert nem adják őket drágán viszont örök élet. Ha újakat akarsz, amik jók és amiket ismerek az a BOSCH, AEG, MAKITA, bár azt nem tudom hogy példáúl egy mai BOSCH 40 év múlva fog e még működni és napi szinten helyt állni.

2015. máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!