Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » NCore-ral kapcsolatos! Tényleg...

NCore-ral kapcsolatos! Tényleg igaz lenne, hogy nincs nyílt nCore reg? Van egy srác aki ezt terjeszti. De én nem tudom. Elég sokan osztják, hogy van.

Figyelt kérdés
Ez a srác vagy végül is akárki lehet. Azt állítja, hogy biztosan tudja, hogy nincs regisztrálási lehetőség nyíltan. Most valami mozgalmat is indított, hogy ne legyen több károsult!

2015. ápr. 25. 11:52
 1/5 meszike91 ***** válasza:
100%
A srácnak igaza van, csak meghívással lehet bejutni.
2015. ápr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs ingyenes és nyílt regisztráció, azaz nem tudsz az oldalt megnyitva szabadon és bármikor regisztrálni feltételek nélkül.

Egy bent lévő tag hívhat meg, ha elég pontot szedett össze vagy fizet érte.

A neten lévő meghívós események és oldalak mind pénzre mennek és kamu oldalakra szólnak.


De a kérdésed jellege alapján simán lehet bújtatott reklám is, hogy megnézzék az oldalt.

2015. ápr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sőt, biztos. 4 perc telt el a FB komment és a kérdés megfogalmazása + kiírása között, úgyhogy a kérdésed kamu és csak a reklám miatt küldted be. Ilyen véletlen nincs a világon.
2015. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs, sosem volt és soha nem is lesz, hacsak nem maga az nCore hirdeti majd meg.


Minden, ami nem az nCore cc és nu domain végződésű oldala, az kamu! Pénzt kérnek sok oldalon, de nem kapsz érte meghívást.


Nem tudom, hogy így olvasható-e, de ha igen, érdemes elolvasni: [link]

2015. ápr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tetszettek a valaszok. :-) Egyiket masikat meg is mosolyogtam. Volt egy ket dezinformacio is. De koszonom azokat a valaszokat amik konkretummal szolgaltak a kerdesemre. Az az igazsag hogy meg olyan hirdetest is ralaltam ahol egy csalad anya hirdette a reg lehetoseget. Meg a profiljat is lecsekkoltam. Es nem tunt rossz embernek

Hogy lehet ennyire atmosni valaki agyat?! Mindegy is. Koszonom.

2015. ápr. 25. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!