Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehetne csinálni Szerintetek?

Mit lehetne csinálni Szerintetek?

Figyelt kérdés
Helyzet: A szomszedunkban több mint 100 állatot tartanak, azzal nincs gond , de olyan büdös van Esténként, hogy nem lehet kint lenni , mert egyszerűen nem takarítanak, vagy ha igen , akkor egy két méteres (!) trágyadombra pakoljak az ürüléket, ami ott van a kertünk végében. Szóltunk nekik, nem is egyszer , aztán az utcabeliekkel együtt aláírást gyűjtöttünk, feljelentettuk , de nem történt semmi mert az önkormányzatnál dolgozik a családfő, és egy elég magas posztban.... Elég magas, ő felel a házak körüli rendért(ő ad engedélyt ha ki akar az ember vágni egy fát meg ilyenek). Szóval értitek.... Bulit nyáron esélytelen tartani , mert olyan savanyú a levegő, hogy vágni lehetne...

2015. ápr. 25. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben, hogy akinek pofáztam, az önkormányzatban volt góré. Ma alpolgármester.... Azért a végén elértem a célom. Következő: Minden önkormányzatban van a jegyzőnek fogadóórája havonta egyszer. Arra be kell jelentkezni. Ha nem működik,(amit mondjuk nem hiszek) akkor ugyanezt lehet kérni a polgármesternél is. Ha ez sem, akkor nézd meg mikor nyílt testületi ülés, arra be lehet menni panaszkodni. Lényeg, hogy készüljetek fel az utcabeliekkel, videók, fényképek, vélemények, aláírások.
2015. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!