Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék régebbi könyveke...

Hogyan tudnék régebbi könyveket beszerezni?

Figyelt kérdés

Régebbi könyveket szeretnék megszerezni, ami már nem kapható kiadásban sajnos, csak antikváriumban lehetne megkapni, de ott sincs raktáron hanem elő kell jegyezni és majd szólnak ha beszerezték.Decemberben jegyeztem elő 10 könyvet a legnagyobb internetes antikváriumból, abból eddig csak egyet tudtak beszerezni, reménytelen eset sajnos.Szeretném ha nekem saját példányban meglennének a könyvek, tehát könyvtár nem az igazi.Lehet írni a könyvkiadónak és kérni hogy keressenek egy példányt vagy nyomjanak belőle?

Köszönöm a válaszokat!



2015. ápr. 25. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézz szét a kisebb antikváriumokban.

Nézz szét használt áru oldalakon mint az olx, jófogás, vatera

2015. ápr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 polarbeer ***** válasza:

Előző válaszoló tökéletes választ adott!


Ne csak internetes antikváriumokban keresgélj!

Ott vannak a:

- létező antikváriumok (minden városban van legalább 1-2, Budapesten pedig csomó)

- apróhirdetéses oldalak, ami most már szinte csak a jófogás.hu

- licitálós oldalak: vatera

- gyűjtők köre, gyűjtők fóruma: én is gyűjtök könyveket, régi képeslapokat, régi pénzeket, és megvan a saját oldalunk a facebook-on, és az index fórumon, ahol mindenki leírhatja, mi kell neki, és mije van eladó

- google a barátod! Írd be legalább 2 hetente a könyvcímeket, és keress rájuk!


Sok sikert a könyvek megszerzéséhez!

Üdv.:

polarbeer

2015. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!