Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintem megutalt a legjobb...

Szerintem megutalt a legjobb baratnom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szoval vazolom a helyzetet:

En egy onbizalomhianyos, suicid hajlamu, 15 eves lany vagyok, aki barkit tobbre tart maganal. Sosem mondom ki a velemenyemet, nem allok ki magamert, mert ugy erzem senki nem kivancsi ram. Emiatt eleg szerencsetlennek tunhetek. Talan az is vagyok.

A legjobb baratnom gyonyoru, csinos, talpraesett lany, akit mindenki bir. Rengeteg onbizalma van. A csaladja is tokeletes. A lenyeg, hogy mindenbe jobb nalam. 8. osztalyosak vagyunk, tehat most felveteliztunk. Mostanaban mar szallingoznak az erdmenyek es engem felvettek az elso helyre amit megjeloltem, viszont ot nem. A sorrendben en 10 alatt voltam mindenhol, o viszont 100 felett (amit nem is ertek, mivel o mindig jobb tanulo volt). Emiatt szerintem nagyon feltekeny ram mivel eddig mindig mindenbe jobb volt mint en. Egyepkent is konnyen felidegesiti

magat dolgokon, de mostanaban nagyon durvan. Amikor kerdezek tole valamit, csak annyit valaszol 'fogd mar be' vagy csak osszerancolja a szemoldoket es elfordul.

Meg is ertenem, mivel nagyon szerett volna abba az iskolaba menni, viszont csak velem viselkedik bunkon. Mindenki massal teljesen normalis. Eleg sok zur van korulottem (leginkabb csaladi problemak)

, es ezt o is tudja. Sosem hasznalnam lelki szemetesnek, csak nagyon ritkan beszeltem a gondjaimrol, de akkor mindig meghallgatott, mostanaban viszont annyit mond hogy 'hagyjal mar' vagy 'nem erdekel' es nem is foglalkozik velem. Multkor volt az apukam halalanak evforduloja es besertodott ram mert nem mentem vele aznap bulizni es nem volt kivel mennie. En nem akarok rola ilyeneket mondani, de szerintem nem ezt erdemlem azok utan, hogy 8eve legjobb baratnok vagyunk, es minden kis 'gondjaban' segitek, es mindig en alkalmazkodok hozza. Mar nem is merek hozza szolni mert folyton megalaz masok elott.. Mit kellene tennem? Probaltam vele ugy viselkedni ahogy o viselkedik velem, de akkor meg nekem volt lelkiismeret furdalasom, ugyhogy probaltam a kedveben jarni de ugyanolyan szemet velem mint azelott..



2015. ápr. 26. 01:43
 1/5 anonim válasza:
Szerintem kerüld el messziről. Hidd el, jobb lesz neked nélküle.Én biztos így tennék és ha majd térden csúszna előttem bocsánatot kérve, akkor (de csak akkor!) beszélnék vele. És biztos vagyok benne(ha tényleg annyira jóban voltatok), hogy majd fog. :)
2015. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es jól mondja. Ez minden, csak nem barátság. Legalábbis részéről nem.
2015. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eddig ott voltál neki te, aki ugye felnézett rá, csodálta, irigyelte őt. Most meg hirtelen kiderült, hogy a kisujjad többet ér, mint ő. A nők (evolúciós okokból) különben sem alkalmasak igazi barátnak, ők másban jók.
2015. ápr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ertelek titeket, es reszben igazatok is van, de azert gondoljatok el, hogy nem lehet felemelo erzes egy ilyen kis nyomival baratkozni, mint en.. Neha azert tenyleg idegesito lehetek meg egyepkent is, akkor most alljak ele, hogy 'na mostantol nem vagy a batnom' es kesz?
2015. ápr. 27. 16:14
 5/5 anonim válasza:

Igen! Mond meg neki amit gondolsz! Legyél talpraesett!

Én is olyan idős vagyok mint te és velem is egy ilyen hasonló eset volt...ha érdekel írj privit és segítek!:)

15/L

2015. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!