Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Az osztálytársa...

Mit csináljak? Az osztálytársam és egyben a legjobb barátnőm kezdd elmenni afelé hogy a külsőségek érdeklik inkább és ebben szerintem a nővére nagy befolyással van rá.

Figyelt kérdés
például ha vele vagyok szeszélyezve érzem magam a súlyommal kapcsolatban pedig nem vagyok kövér és ez csak nála van így.
2009. júl. 30. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg vele beszélni erről, és ha nem érti meg, hogy ez neked rossz, akkor nem is igaz barátnő.
2009. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a választ!
2009. júl. 30. 17:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor nincs más hátra mint előre. NEkem az a tapasztalatom, hogy semmiféle célzás stb nem célravezető, én nyíltam megmondanám, hogy nézd, ez a véleményem, meg tudnánk beszélni?
2009. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!