Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, hogy a metáltól és...

Normális, hogy a metáltól és apunktól nyugszok le?

Figyelt kérdés
Ma nagyon ideges voltam, mert nem sok minden sikerült, de ahogy depressziót meg roadot kezdtem hallgatni, egyből már csak az énekléssel foglalkoztam.
2008. aug. 28. 14:50
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Még mindig jobb, ha zenét hallgat az ember, mintha a feszültség miatt széjjelverné legszívesebben a berendezést,vagy valakit. Én Tankcsapdát hallgatok olyankor, de a hangerő csontig véve! Tökéletesen beválik és utána vigyorgok, semmi bajom nincs.
2008. szept. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
én 2 együttes zenéjétől nyugszom meg... az Eleven Holdtól mert nyugtató a hangja az énekesnek, és a másik a kedvenc együttesem a Ramones dalaitól :) de ha bármilyen más punk zenét beraknak, rögtön elkzdek mosolyogni :)
2008. nov. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Pörgős Metáltól minden bevadulok és nem lehet léállítani! Adrenalin akkor a maxon pogo 1000-el de viszont a punktól lenyugszom
2009. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én is így vagyok. anyám felhúz, benyomom a telóm fülhalgatóját a fülembe, hallgatom a punk zenét, és 10 perc múlva már nyugodt vagyok :D igen, depressziót is hallgatok
2010. júl. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!