Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendelés az ebayről?

Rendelés az ebayről?

Figyelt kérdés

Azt olvastam hogy az eus országokból jövő árukra nem kell vámot fizetni.meg is néztem néhány országnak az ebay oldalát de sokkal drágábbak (vagy nincs is) olyan termék amit keresek. Egyébként karkötőt szeretnék 200-300ft-ért. Találtam is de kínából jönne és félek hogy plusz költségeket tesznek rá.Meg ugye ott van a vám is. Aki rendelt már kínából leírná a tapasztalatait(szállítási idő, megbízható személyek meg ilyesmik).Pozitív kommenteket is várok hogy megerősítsetek abban hogy merjek rendelni és hogy nem lesz semmi gond.

Köszönöm szépen:)


2015. ápr. 26. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy 300 forintos karkötőre nincs vám, nincs plusz költség.

Az eBayen az eladó oldalán látod, hogy hany eladása volt és hány százalékban pozitív. 90 napon belül tudsz reklamációt indítani az eBaynél (NEM az eladónál, hanem az eBaynél!), ha bármi probléma van, ez esetben az eladók visszafizetik neked mindig a vételárat, mert félnek a negatív vevői visszajelzéstől, mert az lerontaná az arányukat.

2015. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha több karkötőt szeretnék egyszerre rendelni? Mert 2000ft- ért szeretnék rendelni.
2015. ápr. 26. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:

"Vámmentesnek minősülnek azok a küldemények is, amelyek az EU-n kívülről érkeznek, de az értékük nem éri el

- magánszemélytől érkező küldemény esetében a 45 eurót,

- külföldi jogi személytől érkező küldemény (ún. rendelt áruk) esetében a 22 eurót."


Tehát 22 euróig vámmentes.

Az forintban aktuálisan annyi mint [link]


Innen van az infó, 1 perc volt megtalálni a Googleval: [link]

2015. ápr. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!