Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az értelmetlen választ lehet...

Az értelmetlen választ lehet törölni?

Figyelt kérdés

Ezzel nem tudom mit kezdjek: volt olyan kérdés, ahol érkezett három válasz (a kérdés témájából adódóan a kérdező valószínűleg stresszes) és senki nem válaszolt a kérdésre, viszont belekötöttek, egy pontba (tett a kérdező egy pontot oda, ahová nem kellett volna). És senki nem válaszolt a kérdésre. Az ilyet lehet jelenteni vagy nem? A válasz olyan szempontból hasznos, hogy helyesírást tanul belőle az ember, de a kérdéssel kapcsolatban senki sem lett okosabb. (És ha van már rá 3 válasz, nem biztos, hogy még ketten rákattintanak, pedig lehet, hogy érdemi választ is tudnának rá adni). Elhiszem, hogy fontos és van, akiket idegesít a helyesírás, de könyörgöm, egy fontos kérdésnél egy ilyen lényegtelen információt boncolgatni... (utána erről kezdtek el fórumozni alatta)

Az olyan választ, ami eltereli a szót a valódi kérdésről, lehet jelenteni?


2015. ápr. 26. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Az "utána" nagy "U".
2015. ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha-ha vicces...

Nem tettem a végére pontot, zárójeles megjegyzés volt.

2015. ápr. 26. 23:38
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ezzel nem tudom mit kezdjek"


Írd le a válaszodat neki.

2015. ápr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kérdezőnek válaszoltam, de nem akartam még egy negyedik értelmet, haszontalan választ adni.
2015. ápr. 26. 23:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekben azt lehet szeretni, hogy az akadályok ellenére sikerült elérned a célod, és válaszoltál a kérdezőnek és közben nem kellett másokat megváltoztatnod, hanem te tudtál annyit változtatni az eredeti terveden, hogy elérd a célodat.
2015. ápr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Korrekt válasz :)
2015. ápr. 27. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!