Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek a barátom állandóan...

Mit tegyek a barátom állandóan öngyilkossággal fenyeget?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a barátommal.De mostanában nagyon megromlott a kapcsolatunk mivel nagyon féltékeny típus. Meg.Meg állandóan veszekszünk. 28 éves. én 21 éves lány vagyok. Egyszerűen nem lehet vele normálisan beszélni egy fél éve azzal zsarol ha elhagyom akkor kárt tesz magába,öngyilkos lesz mindenre ez a válasza.A telefonja foglalt ma is csúnyán össze vesztünk.Nagyon rossz ig yélni már teljesen tanácstalan vagyok.
2015. ápr. 27. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Hagyd el.


Ezt hivjak erzelmi zsarolasnak, a legmocskosabb dolgok egyike. Ha tenyleg ongyilkos akarna lenni, megtenne.

2015. ápr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Határozottan jelentsd ki, hogy "nem zsarolhatsz ilyen eszement dologgal, elhagylak, és pont!" De azután ne lépj vissza, mert azt fogja hinni, hogy nem gondolod komolyan a szakítást.
2015. ápr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2. Válaszíró: Mèg ha meg is mondja neki akkor elszall a feje es meg is verheti ha ilyenekkel fenyegetozik kerdesedre valaszom: lődd le a g...ibe
2015. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!