Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak vele? Elszánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele? Elszántam magam, csak öngyilkossággal fenyegetőzik állandóan.

Figyelt kérdés
Képzeljetek el egy lányt aki idegesítő, és sokat beszél, ezt vegyétek négyzeten, és megkapjuk az alanyt..... Az a problémám, hogy állandóan idegeskednem kell miatta, és kezd az egészségem kárára menni, már próbáltam rávezetni, hogy szakítanunk kéne, de öngyilkossággal fenyegetőzött, az meg a másik oldala hogy sajnos osztálytársam.... Nem tudom mit tegyek... Félő hogy emiatt megutálnak osztálytársaim, vagy ne adj isten tényleg megöli magát... Hülye voltam h járni kezdtünk....
2010. aug. 28. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
add meg a címét..beszélek Vele:D..hol is laktok?:D
2010. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az ilyenekkel én is elbeszélgetnék, bár félős hogy hamarabb megöli akkor magát:D
2010. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ha ilyennel fenyegetőzik nem normális... ha neki jó az h tudja h nem szereted és csak azért vagy vele mert fenyegetőzik akkor beteg a csaj :S te pedig ne rontsd el az életedet ezzel h egy iylen emberhez kötöd az életed... minél hamarabb szakits vele ugysem fogja megtenni, ha pedig igen akkor nagyon butus szegény :S magyarázd el normálisan h nem szereted és kész! vagy megérti vagy nem.
2010. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismered azt a mondást, hogy amelyik kutya ugat, az nem harap? A barátnőd egy hisztis kis p.csa. Nyugodtan szakíts vele. Nem vagy érte felelős, legalábbis nem ilyen szinten. Túl sok hülye filmet nézett; dehogy lesz ő öngyilkos! Az osztályodnak meg semmi köze a szerelmi életetekhez. Kettőtök ügye.
2010. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hmm lehet h mongyuk nem szólsz hozzá suliban meg nem találkozol vele mert nem érsz rá stb. és egy idő után rájön h ennek semmi értelme

(flörtölj az osztály egy jó csajával)

2010. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Nekem az egyik osztálytársam mondott ilyeneket, h ha nem járok vele, akkor megöli magát, meg stb. Előtte nagyon jó barátok voltunk, aztán belém szeretett, és jött a hülyeségeivel, meg a féltékenykedéssel. Nagyon idegesítő volt. Egyik vitánk során előjött ezzel, én meg mondtam neki, h ha akarja még segítek is neki. Erre kicsit lecsillapodott. Bár én már ott tartottam, h az se érdekel ha meghal, csak hagyjon már békén. De gondolom te nem vagy ilyen gonosz mint én, úgyh próbáld meg finoman lekoptatni. Esetleg próbáld elérni, h ő akarjon szakítani veled. Sok szerencsét!
2010. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen idegbeteg, bármit tesz magával, nem a te hibád.
2010. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Érd el, hogy ő szakítson. Csinálj, mondj olyanokat, amitől a falra mászik. Akaszkodj rá még idegesítőbben, mint ő terád.
2010. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy idegeskedsz miatta? Mindig kárt akar tenni magában, vagy az nem jó, amit te csinálsz?
2010. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nevezik érzelmi zsarolásnak ne dölj be neki egyszerüen állj elé és szakits, fel kell tudnia dolgozni az elutasitást, nem lesz semmi baja hidd el.
2010. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!