Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Stardollon 10-es szintű...

Stardollon 10-es szintű vagyok és az akadémián ezt a feladatot kaptam: Menj a StarBazaarba, és vásárolj két olyan holmit, melyeket a Stardesignnal terveztek?

Figyelt kérdés
De mivel én csak 10-es szintű vagyok és starbazaarból vásárolni csak 17 szinttől lehet ezért nem tudok venni semmit. Mit csináljak? Várjak addig, amíg 17 szintes leszek vagy meg lehet ezt oldani valahogy?
2015. ápr. 28. 15:31
 1/4 anonim válasza:
Sajnos csak 17-es szinttől lehet starbazaarba vásárolni, de van egy tippem. NYerj meg minél több kis kupát. ojanok mint az achivmentek. kapsz értük SP (amiktól ugrik a szinted)és közelebb kerülsz a célodhoz. PL: lépj fel 7 egymást követő napon.Sokat segít. Ha kérsz ajcsit, van egy olyan dollom amit márnem használok, írd meg a nevedet, és én küldök neked dolgokat :)
2015. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!:) A nevem:LilyNyuszi
2015. máj. 1. 08:52
 3/4 A kérdező kommentje:
De most már mindegy,megoldottam!!
2015. máj. 4. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülök hogy megoldottad, majd megnézem én is aaa dollod, ha nem baj. ;)
2015. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!