Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legtöbb játék közben elő...

Legtöbb játék közben elő jönnek eléggé fura csíkok meg hasonlók, majd egyszer csak lefagy. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Már eléggé sok játéknál tapasztaltam ezt a jelenséget,de azért van pár kivétel mint például a League of Legends.

Fogalmam sincs hogy miért csinálja ezt, és ezért kérném a segítségeteket.

Már eléggé rég elkezdte de engem annyira nem zavart, de mostanában már eléggé zavaró tud lenni mert már le is fagy a játék, majd elkezd úgymond "dadogni" a hang, és újra kell indítanom a windows-t, de nem minden esetben szükséges a win restart, néha sikerül kilépnem.

Általában már ezeknél csinálja : Metro 2033 (Redux) és az eredetinél is, Far Cry 4,BF4 stb..

Van pár játék aminél ez a jelenség nem mutatkozik mint pl : NFS THE RUN, League of Legends, NFS Most Wanted.


GPU : GTS 450 1GB

CPU : INTEL CORE I3 3240 3.40GHz

RAM : 8GB

OP : WIN 7 ( Win 8.1 nél is ezt csinálta)


Van egy videóm a jelenségről : https://www.youtube.com/watch?v=_lR7Fr3KYOc


Remélem megtudom oldani, nagyon idegesítő



2015. ápr. 28. 19:30
 1/1 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni hogy ebben a videóban, játék közben 1440x900-as felbontás van, és a játék grafikai beállításai Very High-on volt.
2015. ápr. 28. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!