Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » A ti babátoknak van valami...

A ti babátoknak van valami játék a kiságyban? Pl. Plüssjáték vagy hasonlók.

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs
2015. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, vettünk egy zenélő kutyát, az mindig bent van az ágyába, de igazából sosem érdekelte. A kiságy alvásra való nem játékra. Hozzáteszem, hogy ha 1-1 játék kell az alváshoz akkor azt vigye magával és fogja ha jól esik, de ennél több nem kell szerintem.
2015. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

egy kis kabala amivel mindig bábozok neki a szomorú, olyan "yippí"hangnemben, mindig felvidul

a másik egy alvókendő, néha magához húzza mosolyogva


ha lefektetem ezeket látja, nem az üres ágyat, de általában moog álmában, préselődik is minden olalhoz így elalvás után szépen kiveszem


reggel ébredésnél meg teszek be neki játékokat, míg csinálom a kajcsit

2015. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy szundi kendő, alváskor.
2015. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindig próbálkoztam 1-1 dologgal, de nem nagyon hozta lázba, nem ragaszkodik semmihez elalváshoz, kivéve a hajamat, végül egy hajcsattban kiegyeztünk, amit szorongat. :)
2015. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nincs, egy zenélő maci van bent, de azon kivül hogy elalvásnál felhúzom neki nem játszik vele, ritkán morzsolgatja elalvás előtt.
2015. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekünk az ágy mindkét oldalán plüss játékspirál van.
2015. jan. 29. 22:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Van. A feje fölött 2 nagy plüss állat, amikor jókedvében kel fel akkor azokkal beszélget :D Ha sírva ébred akkor tökmindegy mi van körülötte... Egyébként van még alvós szundi kendője(maci). Meg van az ágy oldalára akasztható plüss. Szereti mindet. Reggelente sokat elbeszélget velük amig ki nem tör rajta az éhség :D (6és fél hónapos)
2015. jan. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tom Benko ***** válasza:
Ha alszik, nincs. Annyit mozog még álmában is, hogy nem merünk semmit bent hagyni. Nap közben van egy plüss sárkány, azt szokta gyúrni, de nemrég sikeresen fel is fejtette a varrását.
2015. febr. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ágy szélén van egy spirál, az ágyában egy (nem plüss, mert bolyhosodik) szövet borítású csörgő. Ezekkel elbeszélget arra, az 5 percre, amíg elalszik. Plüss nincs, a doki szerint csak felfogják a port, amit a gyerek utána szépen belélegzik! Mi a kezdetektől fogva arra szoktattuk, hogy az ágy alvásra való, a nappalokat játszószőnyegen tölti, az ágyba éjszakára, aludni tesszük! (Persze nem magunktól vagyunk ilyen okosak, az elsőnél nem így csináltuk, 5 hónapos volt, amikor mondta a doki, hogy csak aludni tegyük a kiságyba! Persze végigcsináltuk a mindennapos balhét, amit a védőnő kiságyallergiának nevezett! A másodiknál már eleve betartottuk ezt a szabályt! Nappal játszószőnyeg, este kiságy! Lassan 6 hónapos lesz és tökéletesem megtanulta, hogy az ágyban alszunk, oda nem is kell játék!
2015. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!