Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te hol fogsz hirdetni az OLX...

Te hol fogsz hirdetni az OLX helyett? Az volt a legjobb és legismertebb. Ja! És ingyenes! És hiába lesz más hirdetési portál ha nem lesz népszerű.

Figyelt kérdés

A Jófogás semmit nem ér, mert átláthatatlan és rendszerezetlen.

Vatera esetleg jó lenne de fizetős! :(

Szerintem több oldalon meghirdetve egy adott dolgot sem lehet majd eladni, mert nem lesz látogatott és nem nézi majd senki sem.

Te hogy látod?


2015. ápr. 28. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mostanában álláshirdetéseket néztem, abban pedig egyértelműen a jófogás rendszere a jobb, mivel nem csak kategóriákra lehet rákeresni, hanem lehet szűrni például elvárt tapasztalat szerint.
2015. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Vatera ismertebb, mint az OLX. Én például az OLX nevet hallottam már, meg hogy hirdetni lehet, de életembe nem mentem fel arra az oldalra.
2015. ápr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ideje lenne megbarátkozni a gondolattal, hogy a szolgáltatásokért fizetni KELL. A Vatera díjai nem vernek a földhöz senkit, ha belátja, hogy az üzemeltetés költségekkel jár. Ráadásul a Vatera minőségi szűrést is jelent, mert nem lehet a személyazonosság ellenőrzése nélkül hirdetni, illetve van visszajelzési rendszer, az eladók leinformálhatóak, emiatt biztonságosabb, lehet nyugodtan előre utalni, stb.

De a magyarnak minden ingyen kell...

2015. ápr. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem kell minden ingyen!

Csak például az OLX-nek is vannak üzemeltetési költségei és mégis tudta fedezni őket a kiemelt hirdetésekből ami fizetős.

Tény hogy a Vaterán leinformálható eladók vannak ami nagyon jó és lehet véleményezni az értékeléseknél!!!

De ezek ellenére is belefut az ember birka eladókba mint mindenütt. És mivel csak apróságokat árul az ember ezért sok kicsi sokra megy alapon az is eléggé megvágja az adott termék eladási árát. Ami még renbe is lenne de ha jutalékot utalok, maga az utalási díj horror áron van sokszor több mint a jutalék! Bocs de nem rendelkezem iternetes bankolással! Én kérek elnézést! Postai csekknek megint + díja van és így elég sok járulék összejön :(

Az OLX azért volt jobb mert semmi bonyolult nem volt benne! Megnézték a hirdetésemet felhívtak délután hogy megnéznék az árút és este már ott is voltak el is vitték. Ezzel szemben a vaterán leütöm megvárom még jön az email értékelés készítése stb ha nem felelt meg a termék stb. stb. stb

2015. ápr. 29. 06:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Csak Vaterán nem basznak át. Ha meg átbasznak akkor a Vatera jogi lépéseket tesz ezzel szemben az OLX nem.
2015. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!