Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez egy kutato jellegu kerdes...

Ez egy kutato jellegu kerdes lenne. Szerintetek Magyarorszagon sok elveszett allat, targy akarmi ami elvesztheto dolog van szerteszet az orszagban ami arra var hogy a gazdaja megtalalja?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 29. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. ápr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shai-Hulud ***** válasza:

Attól függ, mit értesz a "sok" alatt?


- Ha elvész a kutyám, az országos szinten ugye nem sok, de nekem ez az egy veszteség is sok.

- Mi az az "elveszthető dolog"? Ha a benzinkútnál gyűjthető beragasztható pontjaimat elveszítem, abból mennyi a "sok"? És ha évente elveszítek 4-5 esernyőt, az vajon "sok"?

- Hány ilyen elveszített esernyő lehet az országban? 100? 1000? 10000? És ez most mikor mondható "sok"-nak?


Amíg ezeket nem tudod meghatározni, addig nem tudok értékelhető választ adni a kérdésedre.

Így csak azt tudom mondani, hogy szerintem sok ilyen "elveszthető dolog" van.

Miért? - Csak. :-D

2015. ápr. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak szimplán a véleményekre vagyok kíváncsi csak mivel én egy nem nagy városban lakok nem szoktam sok elvesztett dologgal találkozni de találkoztam már igazolvány tartóval egy kislányé volt vissza is juttattam szerencsére nem lakott mesze tőlem meg sok állatot láttam már de pl egy nagyvárosban Budapesten,Pécsen,Egerben, stb. vajon mennyi elvesztett dologgal,állattal ..találkoznak az emberek?!
2015. ápr. 29. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!