Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg vannak szervkereskedők?

Tényleg vannak szervkereskedők?

Figyelt kérdés

Elég sokat hallom, hogy szervkereskedők vannak az országban és 'egyre nagyobb sugarú körben' rabolnak el fiatalokat. Ez tényleg igaz vagy csak néhány ember unatkozik és nincs más jobb dolga mint ilyenekkel szórakozni?

Pl.: Halottam olyat, hogy egy 6 éves kislányt megtaláltak a szeméttelepen kivágott szemmel és belső szervek nélkül.

Vagy néhány próbafülkébe kifordítható a tükör és ott rabolnak el nőket.

Vagy volt ez a Talking Angela játék. Mondjuk egy kicsit furcsállom, hogy mit keresett a macska szemébe a hapsi képe. Mert annak nincs sok értelme hogy lebuktatja magát.

Ilyenekre gondolok én. És légyszíves ne azzal szekáljatok, hogy én hiszek az ilyenekben. Mivel hallom azt is hogy hülyeség meg azt is hogy igaz így elég nehéz eldöntenem mit higgyek.


2015. ápr. 29. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Egész héten ezeket kérdezik, igazán rákereshettél volna.

Itt egy kérdés alig egy órája, ne haragudj ha tizedjére nem írják le ugyanazt mint mindenki másnak:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2015. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi még jó, hogy nem ez volt a lényeg, hanem a vélemények és nem a macskás, de azért köszi, bár olvastam előtte is. Csak szerettem volna összefoglalva megkérdezni.
2015. ápr. 29. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Mind a kínai emberrablók, mind a próbafülkés emberrablás, mind a borsodi emberrablás, mind a talking angela/tomról szóló cikkek álhírek, összefoglaló nevén hoax.


[link]


Olyan oldalak készítői hozzák létre amik szenzációkeltő álhírekkel próbálnak olvasókat csábítani, és a kattintások után bevételt szereznek.


Kategorikusan mind meg lett cáfolva, és az oldalon lévő többi kérdésben már rongyosra beszélve hogy mi a helyzet velük, ezért ajánlottam hogy nézd meg.


De itt egy közlemény, ha attól jobban érzed magad hogy a te kérdésedbe is beteszi valaki, és nem a másik száznál olvasod:

[link]

2015. ápr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Érdemes résen lenni : 2015 ápr.23 . TÉNYEK /El akarták rabolni a kislányt /tv2.hu itt található ...
2015. máj. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem ugyanaz azzal, hogy 1 esetre ráhúznak egy történetet arról hogy gyermekrablók, szervkereskedők meg pedofil hackerek együtt csoportosan dolgozva, szervezetten gyerekeket rabolnak és szerveiket árulják.


Miért nincs az emberekben annyi realitásérzék, hogy kiszűrje melyik hír üti meg a mese kategóriát?

Bár aki gondolkodás nélkül terjeszti tovább a neten az ilyet, lehet fel sem fogja.

2015. máj. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!