Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy lusta...

Segitsegpls kérdése:

Miért van az, hogy lusta vagyok nagyon-nagyon. Próbálok tenni ellene, és az a baj sok mindenben akadályozz ez engem. Tanulásban a leginkább ami nagyon zavar. Bővebben lent!?

Figyelt kérdés

Pedig az jelenlévő középiskolában több tanár is ki áll az mellet, hogy az iskola legélesebb eszű gyereke vagyok, de valahogy semmise érdekel a lustaságom miatt.

5 perc alatt megtanulok egy 2-3 oldalt.

DE erre is lusta vagyok, hogy kinyissam és használjam a megmaradt agyamat. Mindenre lusta vagyok az életben, és tudom, hogy így nem sokra vihetem.. pedig szeretném.

Ez által hízok is egy picit nagyon, befizettem az havi edzés jegyet 9900 forintért és 1(!) napot töltöttem lent az edzőteremben ez számomra nonszensz, de nem tudok tenni ellene sehogysem.

Semmise tud ösztönözni, se pénz, se a szeretett, se semmise az ég adta világon..

Lelkiproblémáim nincsenek, se mentális teljesen ép vagyok ezek terén!

Hogyan tudnék ezen változtatni bármilyen kis szinten is?

A válaszokat köszönöm előre is, és remélem, hogy idióta válaszokat nem kapok kis megértést.



2015. ápr. 29. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Olvasd át ezt: How to Overcome Laziness

[link]

2015. ápr. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!