Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz kijutni Amerikába?

Nagyon nehéz kijutni Amerikába?

Figyelt kérdés
Akkor is, ha mondjuk jobban élünk mint jópár magyar? Ha mondjuk egy ember kimegy egy kis pénzzel 1 hónapra akkor addig dolgozhat vagy ahhoz rendes vizum kell?
2015. máj. 1. 18:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Sok munkalehetoseg van?
2015. máj. 1. 18:47
 2/6 anonim válasza:

Sajnos elég nehéz kijutni... Házassággal, vagy azzal, hogy nagyon okos vagy.

Nagyon sok ember szeretne Amerikában élni, és azt mondják, hogy "fogy a hely" tehát annyian kiszeretnének menni, hogy korlátoznak meg ilyenek. Pl.zöldkártya, amit baromi nehéz megszerezni (elnézést a kifejezésért)

Munka: akkor vesznek csak fel munkásnak, ha nagyon jó vagy angolból(ami szerintem ehhez alap) és ha tényleg, orvos vagy valami ilyesmi vagy.

De soha nem szabad feladni!:-)

2015. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oh hat akkor hulyeseg lenne ha a csaladfo (apukam) kimenne es keresne vmi munkat de nem tul jo angolos...:/
2015. máj. 1. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:
angol tudásnékül csak a tórger munka lehetőség van, amit a mexikói bevándorlók is végeznek nyelvtudás nélkül. Ha van egy jó végzettséged, amire Amerikába is szükség van, mellette nagyon jól beszélsz angolul, akkor van lehetőség és egyszerűbb lesz az állampolgárság megszerzése is. Feladni nem kell az álmodat, de mérlegelni igen, hogy mi az amivel eltudsz indulni, mi az amivel te több vagy mint bármelyik másik bevándorló stb.
2015. máj. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem egeszen jol megy az angol, es azon gondolkoztam hogy megprobaljam e letenni a felsofokut, de mashol meg azt olvasom hogy odakinn sz*rt se er. Szoval nem tudom.
2015. máj. 4. 21:45
 6/6 anonim ***** válasza:
TOEFL nyelvvizsga kint is jó, de ugye az már nem ez a szokványos magyar nyelvvizsga fajta. Az hogy jól beszélsz angolul, nem vitatom, de rengeteg olyan dolog van amit azon felül tudnod kell, ami ahhoz a szakhoz kapcsolódik amit tanulni akarsz.
2015. máj. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!