Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kijutni Amerikába...

Hogyan lehet kijutni Amerikába hogy S. W. A. T-os legyek?

Figyelt kérdés

Már régóta edzek tanulom a nyelvet és arra a elhetározásra jutottam hogy S.W.A.T-os szeretnék lenni.

Még fiatal vagyok 14 éves és érdeklődni szertnék az iránt hogy mennyi esélyem van kijutni és S.W.A.T-os lenni.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. szept. 5. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
gyakorlatilag nulla. rendvédelmi szervekhez csak született amerikai állampolgárokat vesznek fel.
2014. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sajnos igaza van az előttem szólónak amerikainak kell születni és ne vedd sértésnek de nem tudom mennyit edzzel de jó sokat kell hogy te S.W.A.T-os lehess ez nem olyan mint amikor felcsapsz rendőrnek.Sajnálom de semmi esély rá mert nem születtél amerikainak.Ilyenek ezek az előítéletek.
2014. szept. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben az életben már az elejétől fogva 0, ha tényleg USA ba kell születni ahhoz.
2014. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm szépen :)
2014. szept. 6. 12:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Az elozo valaszok tevesek es felreinformaloak!!!


Igen, ahhoz, hogy rendvedelmi szervezethez bekerulj, ahhoz allampolgarnak kell lenned (a SWAT a helyi rendorseg embereibol all ossze), de NEM KELL ITT SZULETNI... idovel, mikor felnott leszel es valamely modon szerzel zoldkartyat (pl. munkaval vagy hazassaggal) akkor zoldkartya utan kervenyezheted az allampolgarsagot, es amikor megvan az allampolgarsag (hazassagi zoldkartyanal ez 3 ev, munka utjani zoldk.nal ez 5 ev) azonnal jelentkezhetsz a rendorakademiara es ha eleg ugyes vagy par even belul bevesznek a SWAT-ba, persze eloszor jarorkent kezded, ahogy minden akademiat frissen vegzett rendor. Senkit nem raknak be a SWAT-ba friss rendorkent!


mennyi esélyem van kijutni? mivel meg gyerek vagy, es az evek alatt sokat fog valtozni a vilag, lehet hogy kijutni az USAba is sokkal konnyebb lesz, igy eselyed az szinte barmennyi van... kerdes, hogy mire felnosz lehet hogy mas vagyaid lesznek vagy szerelmes leszel es Magyarorszagon akarsz majd maradni....

2014. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!