Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ballagás után mennyi ideig...

Ballagás után mennyi ideig "számítok még diáknak"?

Figyelt kérdés
Most csütörtökön ballagtam el a középiskolából, ezzel ugye megszűnt a tanulói jogviszonyom (úgy tudom), nem számítok már diáknak. Viszont tudtommal van egy időszak a ballagás után, amikor még járnak a diákoknak járó kedvezmények (90%-os diák buszbérlet és hasonlók). Meddig tart ez az időszak? Érettségi végéig, netán a nyár végéig? Igényelni kell valamilyen papírt hozzá? Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2015. máj. 1. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Április 31 és október 31 az a két fél év amikor lejárnak a diákigazolványok (pontosabban az érvényesítő matrica).


A jogviszonyodnak még tartania kell, ha nyáron érettségizel. Csak akkor szűnik meg a jogviszony ha megkapod a bizonyítványt is.

2015. máj. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2015. máj. 2. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!