Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ilyen jó állapotb...

Hogyan lehet ilyen jó állapotban 6 órával a szülés utána Katalin hercegné?

Figyelt kérdés

Nem szoktam összeesküvés elméleteket szőni, de nem hiszem el, hogy ez senki másnak nem üt szöget a fejében...


Akármennyire is könnyű egy szülés, utána 6 órával a nő nem sétálgat tűsarkúban, és megy le-fel a lépcsőn, mintha mi sem történt volna. Nekem is könnyű szüléseim voltak, de olyan nincs, hogy ott lent ne fájjon utána. Ráadásul még az első gyerek előtt attól volt tele a sajtó, hogy lehet nem is lehet gyereke Katalinnak. Ezek után én azt gondolnám, hogy inkább egy béranya szülte a gyereket, és jól eljátszották, hogy terhes...



2015. máj. 3. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

A második gyerekem születése után 1,5 órával veszekedtem a műtős fiúval, hogy én nem vagyok beteg, hagyjon békén, nem fekszem föl a hordágyra. Majd egy fél óra múlva, a kórteremből kimentem pisilni, szegény nővérke frászt kapott, mikor meglátta, hogy jövök épp vissza.

Szóval én is ki tudtam volna menni akár egy fél órára is tűsarkúban flangálni a közönség elé. :-)

2015. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Annak a gyereknek nem újszülött feje volt.
2015. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neki is voltak fájdalmai, de a protokoll mindennél előbbre való. Ezért volt kisminkelve és frissen fodrászolva is.
2015. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első: képzeld, én is kimentem, saját lábon. De azt nem hiszem el, hogy a járásodon, testtartásodon nem látszódott, hogy szültél.
2015. máj. 3. 11:18
 5/8 anonim ***** válasza:

luxus körülmények, tanult orvosok, legjobb minőség fájdalomcsillapító


Ma már minden megoldható, csan pénz kérdése!

2015. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért a szülési fájdalom az szülési fájdalom, fájdalomcsillapítás ide- vagy oda. Ha gerincérzéstelenítést kap, akkor meg főleg nem járkál pár órával utána. És legyen szó bármilyen fájdalomcsillapításról, azért ha annak hatása elmúlik, bizony nem nagyon kell tűsarkúban tipegni. :S
2015. máj. 3. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, az az érzésem, Te ezt eldöntötted, hogy ilyet nem lehet, úgysem lehet meggyőzni. Azért írok pár dolgot.


1. Normál szüléshez minek az érzéstelenítés? Főleg EDA? Esetleg utána, igen, az utófájások miatt.


2. Első gyerekemet az USA-ban szültem, magánkórházban, NEM luxus körülmények között. Természetes, hogy a szülő anyákat teletömik (én nem kértem, de nagyon akartak adni) fájdalomcsillapítóval a szülés után. Sok apróság van náluk, pl. a jeges egészségügyi betét, amivel gyakorlatilag semmit sem érzel a gátvágás után. Nyilván azóta még több ilyen segítség van. Miért nem lehetne a szülés után 6 órával egy negyed órás protokollt kibírni?

2015. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Egyszerű, ő hercegné, te nem vagy az. Süt az irigység meg a féltékenység a kérdésedből. Ha meg elnyűtten, fáradtan, karikás szemekkel és csapzott hajjal jelent volna meg, akkor azon csámcsognának az emberek. Fodrász, sminkes, körmös, egy kicsi szájbaharapás és már megy is egy pár perces séta a fotósok előtt. Különben nem hat, hanem 12 óraval a szülés után jelent meg és ha annyira uncsi az életed, hogy jobb dolgod sincs, minthogy összeesküvés elméleteket gyárts, akkor szüljél még pár gyereket vagy menj el dolgozni, mert túl sok a szabadidőd.
2015. máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!