Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Jenei Katalin (Debrecen)...

Dr. Jenei Katalin (Debrecen) szülés közben milyen volt? Meg voltál elégedve vele?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem nála szültem de!


-irtó rendes és segitőkész

-hangulatember de ez benne van.

-szakmailag nagyon ott van a top-on.

-főleg pajzsmirigyes témában van otthon


Csak ajánlani tudom korrekt nyilt egyenes - kicsit Dr. House női megfelelője de nem olyan gúnyos.

2010. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én sem nála szültem, de vizsgált. Nagyon határozott, kérdezés nélkül is elmondja, mit látott, mit állapított meg, felhívja a figyelmedet a lehetőségekre, veszélyekre, rendkívül komoly, szakmai körökben dícsérik. A vizsgálatom eredményét amikor megnézte a nőgyógyász, feltétel nélkül elfogadta a szakmai véleményét, nagy tisztelete van.
2010. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindkét babámmal hozzá jártam, az elsőt végül nem nála szültem, mert külföldön volt, a másodikat igen.


Minden vizsgálatnál alapos, komoly, gondos. Nem bratyizik, nem vicceskedik, de én sem barátnőzni jártam hozzá, hanem, hogy jó kezekben, biztonságban tudjam magam.


A második babámat nála szültem.


Ami rossz tapasztalat volt, hogy amikor szülés előtt megvizsgált, nagyon váratlanul ért, hogy kézzel tágtott. Nagyon fájt, és nem voltam rá felkészülve, utána se mondott semmit, annyit se, hogy bocs, de muszáj volt...akkor nagyon megharagudtam rá (utólag visszagondolva, bele kellett férnem az ügyeleti idejébe...)


De a szülés közben "megbocsájtottam" neki, mert nagyon rendes volt!!! Nem akart irányítani, nem könyökölt a hasamba, nem siettetett....sőt biztatott, hogy kényelmesen, ahogy jól esik, fel is ülhetek, guggolhatok, dícsért, hogy jól nyomok, végig nyugodt és magabiztos volt, de nem erőszakolt rám semmit, rám bízta a szülésem....nagyon-nagyon meg voltam vele elégedve!

2010. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!