Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen történet tetszene...

Milyen történet tetszene nektek, ha megjelenne?

Figyelt kérdés

Sok regénybe kezdtem már bele, de igazából még nem jöttem rá, melyiket lenne érdemes folytatnom. Kitaláltam, hogy megírok egyet, ami egy lányról szól, akiéknél erdőtűz üt ki, arra gondol, meghaltak a szülei, mert nem válaszolnak. Ezért ő maga is belefekszik. De mégis felébred, mégpedig az erdő közepén, egy fiú menti meg, aki már gyerekkora óta ott lakik, mégsem vágyik igazi családra. Először hitegeti magát, hogy majd hazamennek a szülei, csak dolgoznak... (ez egy kicsit szomorú rész) a fiú követi, de nem változik a döntés, hajnalban a lány pedig álomba sírja magát, megint az erdőben ébred. El kell fogadnia, hogy már nincs családja és háza, a fiú meg igyekszik megtanítani mindenre, amit tud. A végén azzal zárnám le, hogy egymásba szeretnek (hát ez több, mint egyértelmű:D), csak azon még vacilálok, hogy visszatérjenek a szülei vagy sem?. (erre az ötletemre is várok válaszokat)

Na, de az eredeti kérdésre visszatérve, az még a gondom, hogy nem igazán tudok milyet írni, mert mikor átolvasom őket, akkor rájövök, hogy az egyik olyan, mint az Éhezők Viadala, a másiknak van egy kis SzJG beütése, a harmadik meg olyan... túllovas, amit szerintem senki nem olvasna. Próbálok valami eredetit kitalálni, nekem valahogy mindig is az állat és a természet volt a két kulcsszó...

Ha lenne egy könyv, amit elolvasnátok, de nem ti írnátok meg, akkor az milyen lenne? Miről szólna? Milyen lenne e a témája?

Bármire válaszolhattok, ezeket a válaszokat pedig előre is köszönöm



2013. szept. 13. 22:47
 1/5 Mirk ***** válasza:
Szerintem ez az erdős történet eredeti ötlet, amiből odafigyeléssel igen szép történet kerekedhet.
2013. szept. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A történetből még esetelegesen tényleg lehet jó is, de azért az írásmódodon még bőven van mit finomítani.: " egy lányról szól, akiéknél erdőtűz üt ki, arra gondol, meghaltak a szülei, mert nem válaszolnak. Ezért ő maga is belefekszik. " Belefekszik?? Mivaaaan? És ez az akiéknél...
2013. szept. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, oké, siettem, mert gondoltam nem erre vagytok kíváncsiak, hanem az eredeti kérdésre, meg engem is érdekeltek az arra vonatkozó válaszok
2013. szept. 14. 10:29
 4/5 cathilina ***** válasza:
Szerintem jó az ötlet, ki lehet belőle hozni egy kifejezetten érdekes könyvet. Viszont én a helyedben a végén nem hoznám vissza a szüleit. Ha a könyv arról szól, hogy hogyan tud továbblépni a haláluk után, a végén bejelenteni, hogy mégsem haltak meg, olyan... Disney-s lenne.
2013. szept. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezeket a "siettem" és egyéb kifogásokat. Ha ennyire igénytelenül írsz a könyvben is, akkor inkább ne reménykedj sok olvasóban.
2013. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!